Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Annesi mutsuz mu olcak buz tatil yapiyoruz diye ? Kizi senede uç defa giderken annesi mutsuz olmuyo aksine gururlaniyo kizimi el üstünde tutuyolar sik sik tatil yapiyolar diye ! Bize gelince ne hikmetse esim annesinden cekiniyo bize kuser diye ! Kuserse kussun be cok ta umrumdaydi yeter be, ben sustukca beni iyice saf bellediler yeter artik ! Esime on gün muhlet veriyorum, ya tatili ayarlar, yada gider annemde kalirim.
Canım üzme kendini inşallah gidersin ya gerçekten sen çok stres yapıyorsun ihtiyacın var tatile

Edacim hadi hayirli haberini bekliyoruz canım umutsuz olma hemen pozitif ol ki hersey pozitif olsun canım mutlaka bize bildir canım sonucu sıcak tut kendini unutma
cok saol cnm benım ınss ınss bugun olmazsam yarın kana baktırmak ıstıorum açıkçası kı bıran once kurtulayım su stresten :D

Annesi mutsuz mu olcak buz tatil yapiyoruz diye ? Kizi senede uç defa giderken annesi mutsuz olmuyo aksine gururlaniyo kizimi el üstünde tutuyolar sik sik tatil yapiyolar diye ! Bize gelince ne hikmetse esim annesinden cekiniyo bize kuser diye ! Kuserse kussun be cok ta umrumdaydi yeter be, ben sustukca beni iyice saf bellediler yeter artik ! Esime on gün muhlet veriyorum, ya tatili ayarlar, yada gider annemde kalirim.
Yok gülüm sakın oyle yapma butun kaynanalar öyle biz yeni vliykn birkere gittik geldik 3 ay boynca tartisma sürdü hepsi ayni kocisle ararni bozma degmez

Yok gülüm sakın oyle yapma butun kaynanalar öyle biz yeni vliykn birkere gittik geldik 3 ay boynca tartisma sürdü hepsi ayni kocisle ararni bozma degmez
ay canım Vala allah sabir versin size benim kaynana yabancı değil akraba diyo izine yazın gelin tatile falan gidersiniz gezersiniz hava da sıcak olur diyo valla kızlar gerçi benim bi kaç arkadaşım balayına bile gitmedİ bırakmadılar yani

Canm öyle deme ya düzelir gidersinz ya siz söylemedikten sonra kim bilecek türkiyeye gitmişsiniz hala neden istemiyo gitmek
Simdede aksam tam oteli aradi konustu, hesap yapiyoduk ne kadar à mal olur diye, otel servisi varmis gelip havalandan aliyomus 75€ istediler, bende dedim esime onlarin servisine kalmadik. Bineriz bi dolmusa gideriz dedim. Esim de birden sesini yukseltti sen kac tane valiz yaparsin da ô valizlerle dolmusa mi binicez de ! Sanirsin ki adam hic tr de yasamamis hic dolmus gormemis hic binmemis ! Onun o tavrina inanamadim ya ! Sustum. Sakinlesmesini bekledim sonra ben konustum, dedim ya ne ucin nasil tepki veriyosun farkinda misin ? Sen hayatinda bir merkezden koye gitmedin mi ? Bunda imkansiz olan nedir ? Dedim. Soyledim herseyi sonrada ben Sustum.
Aksamdan beri Askim Askim diye dolaniyo pesimden ama baska hic bir icraat yok. Bu sefer yumusamiycam. Isterse o oteli ayarlamasin. Kusmiycem ama onunla da artik tr ye Kv gile de gitmiycem.

Geri