Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Basim cok donuyo hic gucum halim yok 9 da uyandim hala asagi inmedim yatiyom ac ac midemde bulaniyo.. gun gectice kotu oluyom evi temizlemek istiyom bugun ama gel gor kolumu kipitmak halim yok.
senin nasil gifiyor hamilrlik yorgunluk varmi sendede
Oyyy cnm kiyamam bu bebis cok yaramaz oluck galiba simdiden annecigini yoruyooooo :)

Kızlar bi sorum var ben mesela gun icinde Boşluk buldukça ise gelip giderken telefondan Yasin sûresini okuyorum
Bası acik okunması konusunda bi sakınca var mı acaba kabul olur mu ki
Insallah oluyodur hatim yapmama 5 tane kaldı çünkü
Canim benim basi açik kuran okunmaz. Yani okusan da hatim olmaz. Namaz için hazirlik yapildigi gibi kur'an-i kerim-i okumak için de hazirlik gerekiyor, Abdestli olup tesetturlu olucaksin canim.

Merhaba kizlar.. erken gebelik belirtilerinden cogunu yaşamış olmama ragmen dun adet oldum. Lekelenme degildir herhalde.on gun öncesinde baslayan Gaz şikayeti, kasik ve bel agrisi göğüs agrisi benim bunyem icin gebelik belirtisi degilmis. Cok üzüldüm moralim çok bozuldu.midem bulanir da kötü olmayayim diye cubuk krakerlerimi bi almistim.su tuketimini arttirmistim ama rabbim nasip etmedi. Bunun sinirini kocamdan cikardim napayim rahatlamam gerekiyordu..baska aya insallah..Rabbim sizlere hayirli evlatlar versin..Allaha emanet olun..

Mrhba kzlar naslsnz mc canm ac durma ye ve oyle yat elfdam uzulme elbet ikna olack kendi gtmek istcek duzelr canm skma canni yeni gelen arkdslar hosgeldnz ceylnm edainsallah hamissinzdr beni sorarsanz msafrlerm daha burda cok yogn oluyrm yorgunum cok dun babamla knstm braz mralm bozldu baya dertlestk ve babam bna ilk dfa dediki kzm seni cok ozledm bi sen anlyosn beni gelsen sarlsam omzunda aglasam dedi benm suan aglayasm gelyo cok uzuldm onun oyle demesne icimden bseyler koptu sanki su cock meselesne gelnce kzlar bende duygu degsmi oldu nrmal dogumdan bahsettler korktm cok ve Rabbim gunah yazmasn ama ben suan cock istememye basladm ndn anlayamyorm bukdr cok isterken brden takmamaya istememeye basladm :(

Merhaba kizlar.. erken gebelik belirtilerinden cogunu yaşamış olmama ragmen dun adet oldum. Lekelenme degildir herhalde.on gun öncesinde baslayan Gaz şikayeti, kasik ve bel agrisi göğüs agrisi benim bunyem icin gebelik belirtisi degilmis. Cok üzüldüm moralim çok bozuldu.midem bulanir da kötü olmayayim diye cubuk krakerlerimi bi almistim.su tuketimini arttirmistim ama rabbim nasip etmedi. Bunun sinirini kocamdan cikardim napayim rahatlamam gerekiyordu..baska aya insallah..Rabbim sizlere hayirli evlatlar versin..Allaha emanet olun..
Slm sifa, tamamiyle sonuna kadar ayni durumdayiz canim. Napalim baska aya kaldi umutlarimiz.

Geri