Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Mrhba kzlar naslsnz mc canm ac durma ye ve oyle yat elfdam uzulme elbet ikna olack kendi gtmek istcek duzelr canm skma canni yeni gelen arkdslar hosgeldnz ceylnm edainsallah hamissinzdr beni sorarsanz msafrlerm daha burda cok yogn oluyrm yorgunum cok dun babamla knstm braz mralm bozldu baya dertlestk ve babam bna ilk dfa dediki kzm seni cok ozledm bi sen anlyosn beni gelsen sarlsam omzunda aglasam dedi benm suan aglayasm gelyo cok uzuldm onun oyle demesne icimden bseyler koptu sanki su cock meselesne gelnce kzlar bende duygu degsmi oldu nrmal dogumdan bahsettler korktm cok ve Rabbim gunah yazmasn ama ben suan cock istememye basladm ndn anlayamyorm bukdr cok isterken brden takmamaya istememeye basladm :(
Slm canim okurken ben bile çok üzüldüm. Bir baba kolay kolay duygularini acmaz acinca da gerçekten yogundur duygulari. Baban yakinda degilmi canim ? Keske iki gunlugune de olsa gitsen gorsen canim. Dunya hali hersey olur, yarin gitmedigine pisman olursun sonra.
Dogumdan her kadin korkar ama ben anladim ki doguma hazir olmayanlar kotu dogum geciriyo. Onemli olan hamilelikte doguma hazirlanmak. Bunun için bi sürü gidilecek yerler oluyo, arastirip gitmekte gerçekten çok faydasi var.

tesekkr ederm canm benm hosgeldn bu arada geldm doktrdan cook ii haberler almadım ama kötüde deil cook sükür yumurtalar hala büyükmüs adet günü bekle olmazsan test yap olursan tekrar gel dedi insallah ollmam yaaaa insallah sizlerde olmazsınız
CNM YUMURTALAR HAla buyukmus derken catlamamıs mı kı daha

Bende kuranimi kaybettim telefndan okuyom basimi ortuyom herzanan
Slm canim okurken ben bile çok üzüldüm. Bir baba kolay kolay duygularini acmaz acinca da gerçekten yogundur duygulari. Baban yakinda degilmi canim ? Keske iki gunlugune de olsa gitsen gorsen canim. Dunya hali hersey olur, yarin gitmedigine pisman olursun sonra.
Dogumdan her kadin korkar ama ben anladim ki doguma hazir olmayanlar kotu dogum geciriyo. Onemli olan hamilelikte doguma hazirlanmak. Bunun için bi sürü gidilecek yerler oluyo, arastirip gitmekte gerçekten çok faydasi var.
Cnm 2saatlk yolda ben baska sehrdeym onlar bska sehrde esme soyledm gdcem zaten ama suan gdemcem durumlar braz sksk maddi konudan yksa hemen atlar gderdm yani dunden beri kafama cok taktm

Kizlar msjlari okudum tek tek yazamicam bugun iyi degilim biraz.. melek cenneti kanaman insallah gecmistir.. elfidsm sende hala tatilde uzlasamamissiniz insallah gidersiniz.. yeni gelenler hgdnz..
Gunune az kalajlar insallah hamis olursunuz:)
Bugun ceylinin yarin edanin haberini merak ediyom insallah hamis olurlar:)
benim habere dahhaaa cook var kuzum yaaa bekle adet gününü dedi doktr insallah dier arkdaslardan güzel haberler alırız

Basim cok donuyo hic gucum halim yok 9 da uyandim hala asagi inmedim yatiyom ac ac midemde bulaniyo.. gun gectice kotu oluyom evi temizlemek istiyom bugun ama gel gor kolumu kipitmak halim yok.
senin nasil gifiyor hamilrlik yorgunluk varmi sendede
Var bende de canım kaç gündür bende oyleyim evi temizleyemiyorum eşim bırakmıyo ev temiz kim var sanki diyo ama içim rahat etmiyo işte bende baş dönmesi çok çok şükür daha da Mide bulantısi çok yoğun

Geri