Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Sorna direk tup bebege gecebilseydin iyi olurdu.. ama olsun bundada vardir bir hayir belki bunda tutar Rabbim versinde hayirlisiyla insalah sej moralini yuksek tut.. hep olucak bukez tutacak de.. az onceki mesajinda dedinya neye inanirsan olur diye.. ben hamile oldugum ay ovulasyon doneminde tuttuda tuutttuu diye sarki soyluyodum:D esim bana guluyodu ama bak ben kazandim o hesap inan canim.benimmm

Tuttu da tuttu ha :) Hahaha !
Mc bende sana onu sorcaktim bugü.. Ovulasyon günü leke olmustu ya, o leke nasildi tarif edermisin canim ? Yogun muydu yoksa normal akintinin içinde igne ucu kadar miydi leke ?
Ben ovulasyon donemine girdim girecem.....

KZLAR merhba ben geldm yazp hemen ckcam elfdam bi ilac kullanmadm dedgm gbi bal yarcn corek otu okdr goguslerm doknunxa hafif acyo genllklesol gogsumun ucu dsarda duruyo dun gece cok scak basti afedersnz ic camasrlaryla yattm scaktan sbh kalktgmda ise asiri kask agrm vardi hayrlsi artk son 1haftam.. mc canm dkkat et kendne cok uzanma pencereler falan bende ilk okudm erkek dedm ruyana devamini okuyunca ikiz dye gecti icimden. gmz ylz tebrk ederm canm Rabbim saglcakla kucagna almayi nasp etsn hermevsm sanada cok gecms olsun balm sende dkkat et kendne stres yapma aeolun opuyrm hepnzi

KZLAR merhba ben geldm yazp hemen ckcam elfdam bi ilac kullanmadm dedgm gbi bal yarcn corek otu okdr goguslerm doknunxa hafif acyo genllklesol gogsumun ucu dsarda duruyo dun gece cok scak basti afedersnz ic camasrlaryla yattm scaktan sbh kalktgmda ise asiri kask agrm vardi hayrlsi artk son 1haftam.. mc canm dkkat et kendne cok uzanma pencereler falan bende ilk okudm erkek dedm ruyana devamini okuyunca ikiz dye gecti icimden. gmz ylz tebrk ederm canm Rabbim saglcakla kucagna almayi nasp etsn hermevsm sanada cok gecms olsun balm sende dkkat et kendne stres yapma aeolun opuyrm hepnzi
Saol canm insallah sende hamilesindir

Geri