Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Buda bizim tek tesellimiz oldu. Zaten böyle dusunerek kabullendik. Yoksa o kadini orda gerçekten bisey yapardim.

Yaa kadin, madem tüp için yuksek dozaj gerekiyordu, niye vermedin de beni bir aydir oyaliyosun ! Günde iki defa igne vurunuyorum ama boşunaymis çünkü dr hanim düşük doz vermiş !
Gelde delirme ! Karnim delik desik oldu ama boşunaymis !
Yemin ederim, kadin konustukca. Böyle osmanli tokadini yolluyasim geldi !
Sabir cektim sabir...
canım benim haklısın tabi sıkıntı çektin uğraştın ama bizim şer gördüğümüzde hayır vardır böyle umut edelim hayırlısıyla aşılamadan güzel sonuç al inşallah sen anne ol bizde teyze olalım rabbimin izniyle

Slm aleykum canim, rabbim yardimciniz olsun insaallah.
Simdi hastaneden geldim eve. Sabah 4.cu asilama mi oldum. Aslinda tüp yapicaktik ama son rdv da dr yumurtalarimin yeterince buyumedigini söyledi, bunun için asilama ya döndü. Bizde mecburen uyduk dr à.
Artik rabbim yardim ederse insaallah, olumlu bi sonuç olur.
Kizlar sizden bol hayir dualar istiyorum.

Rabbim cümlemizin yüzune baksin, cümlemize hayirlisiyla evlatlarimizi bahşetsin insaallah. Aamiinn Aamiinn Aamiinn ecmein...

Kizlar cok dikkatli davranmalisiniz. Tedavinize harfiyen uymalisiniz. Bi saatin bile cok onemi var. Ilacinizi, ignenizi her gün ayni saatte almalisiniz.
Gerisi rabbimize ve merhametine kalmiş. Rabbim merhametiyle muamele etsin inşaallah bizlere. Aamiinn Aamiinn Aamiinn ecmein.

Geri