Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

hosbulduk elif teşekkür ederim cevap için beklemek zor sabr edemedim kan testi yapmıştım sonuca baya üzüldüm inş mucize olurda baya geç döllenmedr de çıkmamış Tr inş kan da.. 1 yil oldu neredeyse.. tarih tekerrür etmesin de geçen sene bu zamanlarda düşünmüştüm ve yine böyle uzamisti adetim bende gebeym sanıp sevinmistm.. Meğer kist oluşmuş.. bunda emin olduğum en azından ovulasyon Rabbim sabır gücü versin tüm isteyenlere inşaallah..

Insaallah hayirlisiyla beklediginiz sonucu alirsiniz canim

Kızlar bana bir akıl verin. Benim çikolata kistim var 2.5 cm 15 aylık evliyim ilk 8 ay da rahim filmi çektirdim 3 ay klomen tedavisi gördüm bütün testleri yaptırdık ama sonuç alamadık. Bir yıl dolmadan gittiğim doktor aşılama yapalım olmazsa ameliyatla alalım dedi. Bende doktorumu değiştirdim gittiğim doktor aşılama ve ameliyatın çok gereksiz olduğunu ve kendiliğinden hamile kalabileceğimi söyledi 3 ay doğum kontrol ilacı ve inofolic kullan dedi. Doğum kontrol ilacım bitti sizce ben ne yapmalıyım. Yaşım 23 daha yeni evli sayılırız ama çok korkuyorum bebeğim olmayacak diye. Pozitif olmaya çalışıyorum ama içim içimi yiyor. Benden daha tecrübeli olanlarınız vardır ne yapmalıyım.

Ah canim ya çok erkenden strese girmissin. Ama böyle olmazki. Biraz sabirli ol, bekle, belki kendiliğinden olucak ama sen boyle stres yaparsan olacagi varsa da olmaz ki. Sabirli ol. Daha yolun basindasin. Daha yeni evlisin üstelik yasin da küçük, bütün sanslar elinde. Sabirli ol, kendiliğinden olsun. Asilama veya baska bisey için çok erken daha. Kendini bos yere yipratma bence.
Bak ben iki yildir tedavi görüyorum ve cok yiprandim, ilaçlar kilo aldirdi, hiç bi kiyafetime sigamiyorum, ve bu bile benim piskolojimi etkiledi. Ama benim sorunum vardi. Ama sizde sorun yoksa, boşuna o cendereye girme bence. Sabirla bekle, kendini baska seylerle mesgul et. Olur insaallah bak. Hissediyorum bunu.

3 defa klomen kullandım ama aşırı stres yaptığım için olmuyormuş kendime engel olamıyorum. Sen stres yapmamak için ne yapıyorsun.

Stres yapmamak için en iyi yöntem, cik gez dolas, yeni seyler yap. Mesela ben mutlaka hafta içi kuzenlzrle arkadaslarla gorusuyoruz kafa dagitiyorum, hafta sonu esimle çikip geziyoruz. Farkinda olmuyo insan ama gerçekten ben bu sekilde stresi azalttim, bebek olayini daha az düşündum.
Bi sekilde baska seylerle oyalan mesgul ol.

Ca
kuzum 15 ay oldu ama nasıl stres yapmayım sen söyle cnm
Canim benim anliyorum, ama bak benimde 30 ay oldu ama hala yok. Napayim şimdi ? Kendimi yipratinca daha cabuk olucak mi ? Hayir.
Ben Sizin için soyluyorum bunu, stres yaparsaniz olmaz. Stres yapmamalisiniz, oluruna birakip baska seylerle mesgul olursaniz daha cabuk olur.
Bakin burda MC asksin arkadas vardi, oda cok stres yapiyordu olmuyo diye. Sonra ev tasinma telasina girdi, afedersiniz esiyle o ay bir veya iki defa gorusmusler :) ama Kiz o ay hamile kaldigini ogrendi.
Hiç dusunmedigi için, tadinmayla mesgul oldugu için beyni rahatlandi ve hormonlar etkilenmedi. Hamile kaldi Kiz.
Stres altindayken mutluluk hormonlari salgilanmiyor, bu yüzden hamile kalamiyoruz.
Biliyorum zor ama, Kendinizi mesgul etmenin yolunu bulursaniz gerisi gerçekten daha kolay oluyor.
Bakin ben bu kadar tedavi surecindeyken, stres yapmiyorum çünkü biliyorum ki veren Rabbim verecekse tedavi olsun veya olmasin yine verir. Ama vermiycekse yapicak bisey yok, Sabirla beklemekten baska.

Ca
Canim benim anliyorum, ama bak benimde 30 ay oldu ama hala yok. Napayim şimdi ? Kendimi yipratinca daha cabuk olucak mi ? Hayir.
Ben Sizin için soyluyorum bunu, stres yaparsaniz olmaz. Stres yapmamalisiniz, oluruna birakip baska seylerle mesgul olursaniz daha cabuk olur.
Bakin burda MC asksin arkadas vardi, oda cok stres yapiyordu olmuyo diye. Sonra ev tasinma telasina girdi, afedersiniz esiyle o ay bir veya iki defa gorusmusler :) ama Kiz o ay hamile kaldigini ogrendi.
Hiç dusunmedigi için, tadinmayla mesgul oldugu için beyni rahatlandi ve hormonlar etkilenmedi. Hamile kaldi Kiz.
Stres altindayken mutluluk hormonlari salgilanmiyor, bu yüzden hamile kalamiyoruz.
Biliyorum zor ama, Kendinizi mesgul etmenin yolunu bulursaniz gerisi gerçekten daha kolay oluyor.
Bakin ben bu kadar tedavi surecindeyken, stres yapmiyorum çünkü biliyorum ki veren Rabbim verecekse tedavi olsun veya olmasin yine verir. Ama vermiycekse yapicak bisey yok, Sabirla beklemekten baska.
öyle yapıyoz cnm elden bişey gelmiyo

Evet stres iyi değil.. ama söylediğime bakmayın ben de bi iki kez catlatma ignesi ve klomen falan kullandim aslında yaşadığım yerde ve Tr de doktorlara gittim bi şeyin yok dedi her şey normal.eşim sperm testi yaptı ona da hareketlilik oranı düşük dediler vitamin falan verdiler..ama büyük bi engel değil de dediler.. bn aşırı istekli de değildim ama her ay her ay baktım cidden olmuyor o xaman insan strese giriyor..ben adet gecikmelerinden skldm her ay yeni bi döngü..Rabbim cidden yardım etsin cumlemize

Geri