Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Ah canim ya çok erkenden strese girmissin. Ama böyle olmazki. Biraz sabirli ol, bekle, belki kendiliğinden olucak ama sen boyle stres yaparsan olacagi varsa da olmaz ki. Sabirli ol. Daha yolun basindasin. Daha yeni evlisin üstelik yasin da küçük, bütün sanslar elinde. Sabirli ol, kendiliğinden olsun. Asilama veya baska bisey için çok erken daha. Kendini bos yere yipratma bence.
Bak ben iki yildir tedavi görüyorum ve cok yiprandim, ilaçlar kilo aldirdi, hiç bi kiyafetime sigamiyorum, ve bu bile benim piskolojimi etkiledi. Ama benim sorunum vardi. Ama sizde sorun yoksa, boşuna o cendereye girme bence. Sabirla bekle, kendini baska seylerle mesgul et. Olur insaallah bak. Hissediyorum bunu.
inşallah hissettiğin gibi olur. gerçekten zor şeyler rabbim kimseye evlat aratmasın.isteyen ne kadar insan varsa tez zamanda nasip etsin. İlk doktorum çok korkuttu beni o yüzden çok acele ettik biran önce olsun diye.. Bu site var iyi ki çoğu insana anlatamadığımı soramadığı mı sizinle paylaşabiliyorum iyi geliyorsunuz bana.

Hepmz ayni dertten muzdaripiz cnm benm burda kmler hams kaldi hep gttler olsalar anlatrlardi aslnda benmde 1senedr olmyr daha testlermzi falan yaptramadk herseym hayrlsi artk bizmde bi zamanmz vardr elfdm belrtlern falan varmi hc basladimi cnm

Hepmz ayni dertten muzdaripiz cnm benm burda kmler hams kaldi hep gttler olsalar anlatrlardi aslnda benmde 1senedr olmyr daha testlermzi falan yaptramadk herseym hayrlsi artk bizmde bi zamanmz vardr elfdm belrtlern falan varmi hc basladimi cnm

Hehehe :) soylemem !
Saka Saka canim. Simdilik bu konuda yazmiyorum canim. Eger olumlu sonuc alirsam o zaman yazarim belirtileri.
Boşuna ne kendimi nede sizi umutlandirmiyim canim. Ama var biseyler, bakalim hayirlisi insaallah fos cikmaz.

Geri