Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

merhaba bende yeni üyeyim .benimde reglim 2 gün geçti ama geçmeden 10 gün öncesinden sol kalçam batıyo kasıklarıma kramplar giriyor.belim çok ağrıyor.karnım şiş başım ağrıyor.acaba hamile olabilir miyim psikolojim iyice bozuldu.2 yıllık evliyim.tam 1 yıl önce 5 buçuk aylık doğum yaptım.7 aydan beri korunmuyorum bu ay tutmuşmudur acaba

Slm arkadaşlar BN yeni katildim araniza gecen ay kimyasal gebelik gecirmistim buayda son gunlerde kasiklarimda karnimda ağrı ve batma oluyor hafif bas dönmesi flan reglime var 1 hafta var sizce hamile olabilir miyim

merhaba bende yeni üyeyim .benimde reglim 2 gün geçti ama geçmeden 10 gün öncesinden sol kalçam batıyo kasıklarıma kramplar giriyor.belim çok ağrıyor.karnım şiş başım ağrıyor.acaba hamile olabilir miyim psikolojim iyice bozuldu.2 yıllık evliyim.tam 1 yıl önce 5 buçuk aylık doğum yaptım.7 aydan beri korunmuyorum bu ay tutmuşmudur acaba

Merhaba belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak doğru değil.Yarında mensinizi olmazsanız hcg testi yapın net sonucu alırsınız

Slm arkadaşlar BN yeni katildim araniza gecen ay kimyasal gebelik gecirmistim buayda son gunlerde kasiklarimda karnimda ağrı ve batma oluyor hafif bas dönmesi flan reglime var 1 hafta var sizce hamile olabilir miyim
Kimyasalda ne gibi belirtiler yasamistin ki cnm bence adetin iki gun gecsin oyle test yap yada iki gun kala varsa cikar hayrli evlatlar nasip etsin ins

Amin inş cnm belirti yine bu yaşadığım belirtilerdi reglime 4 gün kala kahverengi akintim geliyordu bende yerleşme kanaması diyerek test yaptırdım doktor gebelik var dedi ertesi gün acayip kanamayla doktora girmiştim degerlerm dusmustu

Geri