Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Kızlar merhaba adetime 6gün kala prodüktör erken gebelik testi yaptım çift çizgiyi silikte olsa gördüm sizde bakın bugün kan testine gidicem inşallah doğrudur dua edin

Ekli dosyalar

• 20151117_063139.jpg
    20151117_063139.jpg
    3,5 MB · Görüntüleme: 435
kızlar yardımcı olun dün gece acildeydim beta hcg 221.7 çıktı kesin hamile miyim.doktor dış gebelik olabilir dedi vajinal ultrasonda sıvı gördü bilgisi olanlar lütfen yardım edin çok korkuyorummmmmmmm

kızlar yardımcı olun dün gece acildeydim beta hcg 221.7 çıktı kesin hamile miyim.doktor dış gebelik olabilir dedi vajinal ultrasonda sıvı gördü bilgisi olanlar lütfen yardım edin çok korkuyorummmmmmmm
Merhaba dış gebelik olup olmadığı belli aralıklarla yapılan hcg + doktor kontrolüyle anlaşılabilir.Bunu bu şekilde tespit edemez sağlıklı bilgi alamazsınız.

teşekkür ederim bugün başka doktora gittim .doktor vajinal ultrasona baktı sıvı oluşması normal gebelik oluşurken sıvıda oluşur dedi .beta hcgme tekrar baktı 280.7 çıktı artışlar normal seyrinde normal gebelik gibi ilerliyor dedi. yarından sonra yine çağırdı bakalım hayırlısı dualarınızı bekliyorummmm

teşekkür ederim bugün başka doktora gittim .doktor vajinal ultrasona baktı sıvı oluşması normal gebelik oluşurken sıvıda oluşur dedi .beta hcgme tekrar baktı 280.7 çıktı artışlar normal seyrinde normal gebelik gibi ilerliyor dedi. yarından sonra yine çağırdı bakalım hayırlısı dualarınızı bekliyorummmm
amin canim Allah yar ve yardimcin olsun

Geri