Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Yani yumurtlamam hesapladigim gun degil de daha sonra mi gerceklesmis oluyor oyleyse? Yumurtlama gunumde gelmesi gereken akinti da gelmisti.

Yani yumurtlamam hesapladigim gun degil de daha sonra mi gerceklesmis oluyor oyleyse? Yumurtlama gunumde gelmesi gereken akinti da gelmisti.

Her zaman hesaplar tutmayabilir.Geç yumurtlama olabilir.Yumurta kalın çeperliyse geç çatlayabilir bu da uzun süreli ağrı batma yapabilir.Detay çok..Bu yüzden en sağlıklısı beklenen mensiniz de en az 3 günlük gecikme olursa test yapın...

Kızlar 5 günlük gebelikte mide bulantısı olabilirmi yoksa ben kuruntu mu yapıyorum ❓

Selamın aleyküm 2 aylık evliyim ben bir düşük yaşadım idrar yolları intihap enfeksiyon hastalığı geçirdim bir kist olduğu söylendi ama ilaçsız küçülmeye başladı enfeksiyon geçtikten sonra ilişki yaşadım adet oldum adet bitiminden 1 gün sonra ilişkiye girdim hamile kalirmiyim ? Bebeğim olsun istiyorum Rabbim kısmet ederse...
Teşekkürler

Merhaba her dönem gebe kalmak mümkündür.(düzensiz ovülasyonla) Gebe kalacağınız en yüksek dönem ovülasyon günleridir.Bu günlerinizi tespit edip birlikteliğe zen gösterirseniz gebe kalma şansınızı artırırsınız

Merhaba benimde adetime 13 gun varken lekelendim 10 gun boyunca az az leke geldi son uc gun birazdaha yogundu ama diyer adet gunlwrim gibi degildi yaklasik 1 haftadr belimde ve kasiklarimda agri var arada giriyor agri sizce hamilemiyimdr 8 aydir deniyoruz ama bu ay cok farkli gunler geciriyrmm

Merhaba benimde adetime 13 gun varken lekelendim 10 gun boyunca az az leke geldi son uc gun birazdaha yogundu ama diyer adet gunlwrim gibi degildi yaklasik 1 haftadr belimde ve kasiklarimda agri var arada giriyor agri sizce hamilemiyimdr 8 aydir deniyoruz ama bu ay cok farkli gunler geciriyrmm

Hamile olmadigimi dusuniyorum ama insan yinede umitleniyor 1 senelik evliyim ve bebek istiyrzz.. Sunuda belirtmk istiyrmm benim regl donemin 4 gun surerdi ve grctigimz ayy boyle oldu

Geri