Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Arkadşlar ben bişey sormak istiyorum ock 11 de adet oldm ama normal adtimden farklydı 6 gün süren adtim 3 gün sürdü tam kırmzı değl kahverengyle karışktı özür dilerm ama bu günler boyunca 4 ped kullandm onlarda tam dolmadı 4.gün ara ara kahverengi leke geldi. Şuan belirtm yok sadece sol göğsümün ucuna bastrdğmda acı hssediyorm böyle bişey yaşayn varmı bu arada adtim gününde oldu

Mens miktarı zaman zaman değişişr.Normal mens olmuşsunuz gebelik söz konusu değil.İçinizin rahat etmesi açısından test yapabilirsiniz..

Arkadaşlar merhaba bende yeni üyeyim.. Bikacgundur devam eden bazi rahatsızlıklarım var var öncelikle çok fazla gaz sancım ve gaz sorunum.. Bel ağrılarım ve çok şiddetli olmayan adet olacakmışım gibi sancılarım sağ bacagımdada hafif ağrı... bunlar hamilelik belirtisi olabilirim.. Adetime daha 12 gün var bugün merakimdan gebelik testi aldım .ama negatif çıktı.. Sivilcelerimde çıktı normalde hiç bu kadar erken çıkmazdı bi bilgisi olan varmı hemen yazarsaniz sevinirim 5aylık evliyim bebek istiyoruz....

Merhaba bu kadar erken gebelik belirtisi olmaz..Testi erken yapmışsınız.Gebelik testleri beklenen menste gecikme olunca yapılır.Mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yapın..

Benimde 1 haftam var heyecanla bekliyorum MEVLAM NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER.arada migde bulantısı. Kasılma kirpiklerim biraz karışık karın bölgemde sadece kaslarım ağrıyor.1haftadırda belim felaket ağrıyor.BULANTI BELKİ KAN HAPI İÇİYORDUM ONDANDA OLABİLİR.EGER HAFTAYA HAMİLE OLURSAM SİZEDE YAZACAGIM...

Arkadaslar merhaba. Ben de forumda yeniyim. Malum hamilelik suphesi arastirma yaparken yazilanlari okudum oldukca bilgilendirici herkese tesekkurler. Benim yasadigim sey oldukca farkli gorunuyor. Supheli iliskiden birkac saat sonra kasiklarimda cok siddetli agri hissettim. Yarim saat kadar surdu. Bugun uzerinden 5 gun gecti ve hala surekli kasiklarimda hafif agrilar oluyor ozellikle sol tarafta. Adetime daha 10 gun var, biliyorum belirtiler icin erken. Bu agrilar disinda sinir stres ve yorgunluk hissediyorum. Baska da bir belirti yok bulanti gogus agrisi gibi en yaygin belirtiler olmadi. Bu tarz bir belirti goreniniz var mi daha once? Ya da bu ilk geceki siddetli agri ne olaki? Cok kafami kurcaladi. Hamilelik testleri icin cok erken daha. Sizin yorumunuz nedir? 5 aylik evliyim ve 4 aydir korunmuyoruz. Daha once boyle birsey yasamadim hic. Akliniza gelen fikieri paylasirsaniz sevinirim

Arkadaslar merhaba. Ben de forumda yeniyim. Malum hamilelik suphesi arastirma yaparken yazilanlari okudum oldukca bilgilendirici herkese tesekkurler. Benim yasadigim sey oldukca farkli gorunuyor. Supheli iliskiden birkac saat sonra kasiklarimda cok siddetli agri hissettim. Yarim saat kadar surdu. Bugun uzerinden 5 gun gecti ve hala surekli kasiklarimda hafif agrilar oluyor ozellikle sol tarafta. Adetime daha 10 gun var, biliyorum belirtiler icin erken. Bu agrilar disinda sinir stres ve yorgunluk hissediyorum. Baska da bir belirti yok bulanti gogus agrisi gibi en yaygin belirtiler olmadi. Bu tarz bir belirti goreniniz var mi daha once? Ya da bu ilk geceki siddetli agri ne olaki? Cok kafami kurcaladi. Hamilelik testleri icin cok erken daha. Sizin yorumunuz nedir? 5 aylik evliyim ve 4 aydir korunmuyoruz. Daha once boyle birsey yasamadim hic. Akliniza gelen fikieri paylasirsaniz sevinirim

Sizinde bildiğiniz üzre gebelik belirtisi demek için çok erken.Kaldıki belirtilere dayanarakta gebelik teşhisi yapmak doğru değil.Bayanlarda ovülasyon günleri,rahim iltihabında,rahim hastalıklarında kasık ağrıları olabilir.Beklenen mensinizde gecikme olursa test yaparsınız sevgiler..

Mrhaba arkadaşlar,geçen ay 31 inde regl olmuştum fakat bu ay 28 inde çok hafif hafif kanamam oldu ve bugün 3üncü günüm ama toplasak 2 pedi doldurmaz ve dün itibariyle göğüs uclarımda inanılmaz bi acı hissediorum,sizce durum ne olabilir ??

Merhaba mens miktarında zaman zaman değişim olabilir.Hormonal nedenler,rahim kaynaklı bir sorun stres gebelik vs..Ben normal mens olduğunuzu düşünüyorum lakin tedbiren test yapabilirsiniz..

Geri