Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Merak ettiğiniz düşük mü yaptım acaba diyeyse hcg testi yapın değer durumunuz hakkında bilgi verir.Onun dışında bir önceki cevapta belirttiğim gibi normal bir durum..

kızlar özür dileyerek bi şey sormak istiyorum vajinanın dudak kısımları çok kabarık bazı belirtiler hissettiğimden beri bi fikriniz var midır bu da bi belirti olabilir mi gebelikle ilgili?

Merabalar bende 3 aylk evliyim adet olmama 10 gn feln var basm agriyo surekli 4 5 gndr de afedersinz okuz gbi acikiyorm :)) asiri istahim acildi srekli bi uyku hali var kendmi hamile gbi hissediyorm psikolojm bozldu ya karnmn ustune yatamiyorm felnn noluyoo bna szcee fzlami kaptrmism nee :)))

Çok kaptır
Merabalar bende 3 aylk evliyim adet olmama 10 gn feln var basm agriyo surekli 4 5 gndr de afedersinz okuz gbi acikiyorm :)) asiri istahim acildi srekli bi uyku hali var kendmi hamile gbi hissediyorm psikolojm bozldu ya karnmn ustune yatamiyorm felnn noluyoo bna szcee fzlami kaptrmism nee :)))
çok kaptırma kendini sonra çok üzülürsün.İnşallah hamilesindirde umudun boşa çıkmasın...çünkü bende geçen ay kaptırmıştım kendimi çok üzüldüm :-(

Geri