Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Merhaba kızlar bende araniza yeni katildim 5 aylık evliyim hiç korunmadik ilk günden bu yana bebk istiyoruz adetime 2 gün kaldı ve bu ay yumurtlama sonrasi 3 gün sol kasigim ağrıdı batmalar oldu sonrada goguslerim şişti inanılmaz acıyor acaba böyle belirti yasyan var mi

Merhaba kızlar bende araniza yeni katildim 5 aylık evliyim hiç korunmadik ilk günden bu yana bebk istiyoruz adetime 2 gün kaldı ve bu ay yumurtlama sonrasi 3 gün sol kasigim ağrıdı batmalar oldu sonrada goguslerim şişti inanılmaz acıyor acaba böyle belirti yasyan var mi
hosgeldn cnm yumrtlama agrlardr yasadgn cnku yumrtlma 36saat icnde gerceklesyor insallah sende guzel haberler verrsn bze

Ben yaşadım ara ara batmalar ağrılar adet olacakmış gibi ama hiçbir akintim yoktu.. Adet günün bi kaç gün geçince yap. Ben uç gün sonra yaptım ikinci çizgiyi silik gordum şuan var gözüküyor ama Dr gitmedikce inanamiyacagim hala sevinemedim tamm..

Rabbim herkese nasip etsin inşallah.. Banadaa

Kızlar 3.5 yıllık evliyim sabredin çok zor biliyorum bende çok kötü şeyler yaşadım ameliyat bile oldum tuplerimden.. Ve 2 yıldır hep negatifi gordum.. Ben hala inanmıyorum Dr gidince inşallah goruorum sagliklica
Cnm benm gorursn bebegni Rabbimin iznyle sakn ha stres yapma lutfen. dr.bna aslama ve tup bebek onerdi daha hsg ceklmedm bakalm nlur suanlk beklemede kalacgm aslama ucreti braz pahali oluyr ilaclar vs.

Cnm benm gorursn bebegni Rabbimin iznyle sakn ha stres yapma lutfen. dr.bna aslama ve tup bebek onerdi daha hsg ceklmedm bakalm nlur suanlk beklemede kalacgm aslama ucreti braz pahali oluyr ilaclar vs.
canım senin herhangi bir sorunun var mı olmaması için hsg çektir ama bence eğer bir sorun yoksa aşılama tüp bebek için erken. Tek doktora mı gidiyorsun başka doktora da gittin mi ?

Geri