Erken Gebelik Belirtileri

Konu, 'Gebelik' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye

Ce: Erken Gebelik Belirtileri
    Canım paylaştığın için teşekkürler, çok yardımcı oluyor bu bilgiler insanlara.

2. Directories

Directories Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar,
    ben yeni katıldım. Bir sorum olacak acil olarak? Şu son iki gündür kasıklarımda ağrılar oluyor sızlar gibi. Adetime daha yaklaşık iki hafta var. Hamile olabilirim,ama en fazla 4 günlük olabilir. Sizce hamile olma şansım nedir? Bu kadar önceden belirti olabilir mi?

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye

Bu kadar erken olabilir mi bilemiyorum canım. En erken reglden bir hafta önce başlayanını duymuştum. Kasıklarda ağrı ve sızlama gebelik belirtilerinden sayılıyor çoğu zaman. Yine de beklemekte fayda var. Hayırlısı olsun diyelim. Gebeliğin en iyi tespiti kan testi. 4-5 gün daha bekleyip reglden bir hafta öncesinde kan testi yaptırabilirsin, kesin sonuç verir. Normalde gebelik testleri regl gecikmesinden sonra sonuç veriyor (idrar testleri) ama kan testi için regli beklemene gerek yok. Ayrıca Fortel diye bir gebelik testi var, muhtemel cinsel ilişkiden bir hafta kadar sonra regli beklemeden test yapabiliyorsun. Dünyada çok kullanılan bir test, Türkiye'ye de geldi artık. Yani birkaç gün sabredip kan testi ya da Fortel yapabilirsin.

4. DamlaX

DamlaX Yeni Üye

arkadaşlar bende hamileyim size bendeki degişimlerimden bahsedeyim öncelikle gögüslerde sertleşme mide bulantıları yani önce çok sevdiginiz yiyeceklerin kötü kokması uyku bozuklugu ani sitres baş dönmesi kaşta ve kipriklerde dökülme ciltte lekelenmeler kasık agrıları çok ca tuvalete gitmelergimi belirtiler çok...çok istiyordum en sonunda melegime kavuşacam.işl.allahım herkese yaşatsın bu duyguyu işalah.

masajkoltugu bunu beğendi.
  5. zuzus:)

zuzus:) Yeni Üye

ayyy ben son 3 aydır bu durumdayım ama hep negatif çıkıyor. bu 4. ayım ve 15 gün geçti testte yapmadım. yapmaya korkuyorum hayal kırıklığına uğramamak için. :((

6. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye

15 gün geçti ve test yapmadın mı? Hemen bir test kiti al ve yap canım, bu gecikmede mutlaka sonuç verir, eğer hamile değilsen de bu kadar gecikmenin nedeni için doktora görünmek gerekir. Umarım güzel haberler verirsin bizlere...

7. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye

Canım benim hayırlı olsun hamileliğin, Allah hayırlı doğumlar nasip etsin herşeyden önce. Paylaştığın bilgiler için de teşekkürler, herkesi bilgilendirdiğin için sağol canım.

duyguece ve damla8 bunu beğendi.
  8. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye

Canım boş gebelik için üzüldüm, hayırlısı olsun hakkında.

Verdiğin bilgiler için de teşekkürler. İyi dileklerin için de :)

9. *jellibon*

*jellibon* Yeni Üye

canım sormak istediğim boş gebelikte aynı gebelik belirtilerimi veriyo yani nasıl anladın

10. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Mesaj içeriği silinmiştir.

Bilge

11. Directories

Directories Yeni Üye

Arkadaşlar birşey soracağım. Hamile kaldıktan kaç gün sonra yapılan kan testi pozitif sonuç verir bilen var mı?

12. *jellibon*

*jellibon* Yeni Üye

canım en az 2 hafta sonra diye biliyorum ben ama

13. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye

Arkadaşlar muhtemel cinsel ilişkiden 10 gün sonra kan testi yaptırarak gebelik tespitinde bulunan arkadaşlarım var. Ancak doktorlar olası hayal kırıklıklarını önlemek ve kesin tanı için gebelik testlerinin her türlüsünde regl gecikmesinin beklenmesinin daha doğru olacağını söylüyorlar. Ki bence de haklılar.

14. dream

dream Yeni Üye

benim yaşadığım ilk belirtiler yiyeceklere karşı duyduğum hassasiyetti reglim gecikmedende yemek kokusundan midem bulanırdı. hatta son hamileliğimde acayip pilav yemek istiyordum hamile olduğumu bilmiyordum reglimde gecikmemişti. Ayrıca normal zamanda pilav asla yemem :) zaten anneler hissedebiliyor bence hamile olup olmadığını...

15. a_topesto

a_topesto Yeni Üye

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

Selam arkadaşlar, foruma bugün üye oldum. Ama daha önce de okumuştum burada yazılanları. Reglime 1-2 gün kala hamile olduğumu bugün öğrendim. 1 yildir evliyim. Aslinda hissediyordum bu ay bir değişiklik olduğunu, benim için çok sürpriz olmadi. Bendeki belirtileri sizlerle paylaşmak istedim. Sevgiler...
    Bacaklarımda, burnumda ve ayağımın altında kaşıntı (ayağımın altinda yanma)
    Ayağımda bıçak saplanması gibi batma
    Şüpheli ilişkiden 10 gün sonra, Önce sol kasığımda iğne batması gibi batma, ertesi gün sağ kasığımda ağrı.
    Özellikle sol göğsümde ağrı, adetime 10 gün filan varken başladı.
    Adetime 4-5 gün varken göğüs uçlarımda acı.
    Adetime 6-7 gün varken lekelenme, pembe 1-2 damla, 2 gün üst üste.
    Mide bulantısı, şüpheli ilişkiden 1 hafta kadar sonra başladı, gün boyu.
    Kirpik karışması, alt kirpiklerim çarpraz çarpraz duruyor.
    Baş dönmesi, adet günümden 10-11 gün önce.
    Adetime 2-3 gün kala adet olacakmışım gibi alt karın bölgemde ağrı ve dolgunluk hissi, göğüs uçlarimda acima.
    En başından beri uyuma isteği, adetime 1 hafta kadar varken yorgunluk, halsizlik.
    Çok fazla gaz.
    Mide yanması.
    Stres.
    Sol elimde çekilme, ağrı.
    Ayaklarımda üşüme.
    Çok rüya gördüm.
    Akıntım çok arttı, hatta jinekolog bile muayene sırasında söyledi, adetime 6 gün vardı.
    Ağzımda kuruluk. Hatta ağız kokusu.
    Burnumun üstünde kaşıntı.

Erken Gebelik Belirtileri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. erken gebelik belirtileri hakkında bilmeniz gerekenler

erken gebelik belirtileri slm arkadaslar ben aranıza yeni katıldım adetime2 gun kala kahverengi eke gordum ikinci gun cok az geldi adetim birgun gecikti acaba hamile kalmıs olabilirmiyim bilgilendirirseniz sevinirim simdiden tskler
  2. Erken gebelik belirtileri bulantı ishal karın ağrısı yaşayanlar

Kızlar yaklaşık 6 aydır bebek istiyoruz ve korunmuyoruz bende karın ağrısı ishan ve bulantı durumu söz konusu. Gebelik yaşayan meleklerimize sormak istiyrum bu erken gebeliğin tam belirtileri nelerdir benim bu yaşadıklarımda gebelik olması söz konusu mu ? Tam belirtileri istiyorum. Hangi testi öneriyorsunuz? not: reglimin üzerinden 8 gün geçti daha test yaptırmadım.
  3. erken gebelik belirtileri hakkında bilgi istiyorum.

reglime 10 gün var bende hem kasık ağrısı hemde sık idrara çıkma var.yumurtlama günümede özen gösterdim off ya
  4. çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

gebelik belirtileri kızlar ne olur bana bir careeee bu benim ikini gebeligim olucak ama bende garıp degısıklıkler var ben bu ay korunmayı bıraktım ogluma bırkardes olsun dıye fakat hamılemıyım degılmıyım kestıremıyorum goguslerım sıstı yorgunum saclarımı sallıyamıyorum bıle bıde bu hasta goguslerımden sut gelmeye basladı ınanılmaz yuzun sıvılcelı oldu hayatımda ben bu kadar sıvılce bır...
  5. Erken gebelik belirtileri nelerdir?

gebelik,gebelik belirtileri,gebe,hamile,hamilelik belirtileri ile ilgili bilgiler aşağıdaki konumuzda.Sevgili Melekler mekanı.com üyeleri, her ne kadar hamilelik belirtileri kişiden kişiye değişiklik gösterse de hamile olup olmadığınıza dair cevaplar bulabileceğiniz en yaygın ilk belirtileri sizler için aşağıda sıraladık: 1. Adetinizin gecikmesi Bu belirti muhtemelen en kesin olan...
  6. Gebelik Belirtileri En Erken Ne Zaman Belli Olur Ortaya Çıkar ?

Hamilelik Belirtileri En Erken Ne Zaman Başlar Hamilelik Belirtileri En Erken Ne Zaman Anlaşılır Sevgili melekler, anne olmak isteyen meleklerimizin ve sayın misafirlerimizin en büyük merak ıgebelik belirtileri ortaya çıkma zamanıdır. Bu sebeple adet gecikmesi yaşar yaşamaz hemen kendilerinde belirtiler aramaya başlarlar. Biz de bu yazımızda herkesin çok merak ettiği Hamilelik Belirtileri...
  7. erken gebelik belirtileri yaşayanlar yardım....

merhabalar....burda olanar lütfen yardım.beliritlerinizi paylaşın lütfen..
  8. Erken gebelik belirtileri

Erkenden gebelik ve hamilelik belirtileri ile ilgili araştırma yapıyordum baktım sitenizin gebelik bölümünde çok sayıda konu var dedim ki kendi kendime bu erken hamilelik hususunda bana yarasa yarasa bu sitenin meleklerin bilgileri yarar bende soru cevap bölümüne yazayım dedim. Arkadaşlarım benim adım edanaz ben yaklaşık 2 yıldır çocuk istiyorum doktora gittik bende ve eşimde en ufak bir sorun...
  9. Erken Gebelik Belirtileri iştahsızlık

erken hamilelik belirtisi iştahsızlık,erken gebelik belirtisi iştahta artış,erken hamilelik belirtileri nelerdir ,erken gebelik belirtileri hakkında bilgiler Gebeliğin diğer bir işareti de kadın adaylarımızın iştahında oluşan açılmadır. Aşerme durumu da oluşup mevsimsiz meyve veya sebzeleri yiyecek isteyebilirler. Diğer taraftan bunun tersi olarak bazı kadın adaylarımız da çok sevdiği...
  10. Erken hamilelik- Erken gebelik belirtileri paylaşım alanı

Erken gebelik ve erken hamilelik sürecini kendi imkanları ile gerek gebelik testleri aracılığı ise gerekse başka yöntemler ile bulan ve hamile olduğunu göğsünü gere gere söyleyen değerli anneler, sizler bu alandan paylaşımlarınız ile anne adaylarına yardımcı olabilirsiniz. Allah, cümle anne olmak isteyenlerin kucaklarını boş bırakmasın inşallah. Haydi arkadaşlarım erkenden hamilelik testi için...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. karın ağrısı hamilelik belirtisimi

,
  2. adet öncesi kasık ağrısı

,
  3. gögüs agrısı hamilelik belirtisimi

,
  4. bel ve kasik agrisi hamilelik belirtisimi,
  5. karın ağrısı gebelik belirtisimi,
  6. kasık ve bel agrısı hamilelik belirtisimi,
  7. karın ağrısı hamilelik belirtisi olabilirmi,