Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

epostan daha önce kullanılıdğı için olmuyor başka eposta deneyiniz dedi :D sorumu bu şekilde cevaplayabilrmisiniz ??

epostan daha önce kullanılıdğı için olmuyor başka eposta deneyiniz dedi :D sorumu bu şekilde cevaplayabilrmisiniz ??
Eğer mümkünse farklı bir eposta ile deneyebilirsiniz :)
Sorunuzun cevabını benden değil, konuyla alakalı diğer üyelerimiz ya da kayıtsız kullanıcılarımızdan alabileceksiniz. Ben forum admini olarak sadece üyelik konusunda size yardımcı olmak istemiştim :)
Kolay gelsin...

şimdi alamam da daha sonra alacağım. Peki diğer arkadaşlara nasıl sorabilirim :)

Meb bayanlar ben aranıza yeni katıldım eşim iş dılayısyla yurt dışına çıktı önün gıttıgı ay adet oldum 5 6 gün yalnız kanamam çok azdı aksama kadar pedim bile dolmuyordu yani gözle görülecek kadar azdı normalde düzenli adet olurum heray hiç şaşmaz bu ayb7 gün geçti adet belirtimde hiç yok acaba üstüne görme olabilir mi lütfen yardımcı olun

Reglmden sadece bir iki gun gecti belirtilerden sadece kramp var ben de hemen test alayim mi ne yapayim sevgili tecrubeli melekler:)

İnanılmaz yararlı bilgiler olmuş gebelik belirtileri hususunda bu kadar kapsamlı ve güzel bilgi görmedim gerçekten teşekkür ediyorum.

Meraba arkadaslar nerdeyse cogu paylasilanlari okudum.. yaklasik 1 haftadir reglimde gecikme var bel agrilarim olustu asiri yorgunluk ve uyku halindeyim 2 kere test yaptim sonuc negatif kan testi yaptirmadim daha hic doymuyor gibi yemek yemeye de basladim yaklasik 5 kila aldim 2 ayda sizce hamilemiyim ?

Meraba arkadaslar nerdeyse cogu paylasilanlari okudum.. yaklasik 1 haftadir reglimde gecikme var bel agrilarim olustu asiri yorgunluk ve uyku halindeyim 2 kere test yaptim sonuc negatif kan testi yaptirmadim daha hic doymuyor gibi yemek yemeye de basladim yaklasik 5 kila aldim 2 ayda sizce hamilemiyim ?
Reglinden 1 hafta geçtiyse hamile olma ihtimalin çok yüksek gibi , evdeki testlere çok güvenme derim.. Bugüne kadar kan testi yaptırmadığına inanamıyorum ben 1 gün geçince laboratuar a koşuyorum... İnşallah stresten gecikmiş değilsindir ve hamilesindir hayırlısı olsun :)

Reglinden 1 hafta geçtiyse hamile olma ihtimalin çok yüksek gibi , evdeki testlere çok güvenme derim.. Bugüne kadar kan testi yaptırmadığına inanamıyorum ben 1 gün geçince laboratuar a koşuyorum... İnşallah stresten gecikmiş değilsindir ve hamilesindir hayırlısı olsun :)

Malesef bugun kan testi yaptirdim ve negatif cikti hala regl olmadim :( buyuk bi hayal kirikligi yasiyorum diyebilirim :(

Geri