Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Merhaba yaklasik 3 aydir paylasimlarinizi takip ediyorum hepiniz cok tatli insanlarsiniz rabbim hepinizin gonlune gore versin. Yaklasik 3 ay once anne olmaya karar verdim. Ilk ay denedik olmadi ikinci ay doktora gittim ultrasonda hersey normal cikti hormonlara bakildi sorun yok. Doktor ovulasyon testi kullanmami istedi. 2.ay kullandim tek cizgi cikti yani yumurtlamiyordum. Cok uzuldum. 3.ay tekrar denedim ve reglimin 11.gunu iki cizgiyi gordum yumurtlamistim. Hemen esimle birlikte olduk. Aradan 3-4 gun gecti kasiklarimda bir agri basladi. Once sol kasigimda sonra tamaminda. Siskinlik ve bel agrisi buna eslik etti. Ara sira mide bulantisi, hafiften bas donmesi, istah, gaz artisi, halsizlik, ellerimde titreme ve halsizlik, hafif akinti ama acik renk kokusuz. Kasik agrilarim dinlenince geciyor yuruyunce artiyor. Ara sira bas agrisi var. goguslerimde koltuk altindan baslayan hafif bir agri, uclarinda gidiklanma ve hafif acima. Reglime 3 gun kaldi karnim daha cok sisti ve kasik agrilarim devam ediyor. Halsizlik ise max seviyede. Ancak bu arada esim sperm testi yaptirmis. Sayisi cok normal ama morfoloji orani %1 cikmis doktor asilama olman gerekebilir dedi moralim bozuldu hamile olma ihtimalim nedir sizce bu durumda? ELIF34

Onecelikle hoş geldin aramiza. Tüp bebek olayinda nasip bilemem ama burada çoğu arkdasta idrar testi yaptiginda silik cikaar cari ve hemen hemen hepsi kanda baktirdiginda hamile haberini verdi.inş seninde öyledir canimm

Tüp bebekte nasil olduğunu bilmiyorum ama çoğu teste ikinci çizgi silik cikanlar gebeydi..inş sende kanda baktirdiginda güzel sonuçlar alirsin ins

Benim ablam kullandi canim hamileliği boyunca hicbisi olmadi ama çok uyku hali yapabilir diye biliyorum. Gözünü acamiodu bazen.ablamin hamileliği sürecinde hep kanamasi oldu düşük riski vardi doğuma kadarda var ikiz old için hem de miyomla hamile kaldigi için. Bi sorun olmuo sadece uyuklatio o kadar o da her insanda bir değildir.hoş hamisler hep uyukluyor.. :)))

Geri