Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Bebetom adet günün geçti mi

Canimm yarin 15 eylül büyük gunn :))
Bakalim hayirlisi olsun yarin 32.ci gunumm.
En son adet tarihin 15 ağustos..
Şimdiye kadar ne bir leke var ne başka bisey..sadece kasiklarima ara sirs gelen bi agri adet hissi.. Bakalim... Hayirlisi olsun..

Ama bir yanim yarin test yap diyor..
Bir yanim bekle olmazsan yaparsin diyor..
Kararsizimm :((
Dua edinen..

Sizce napiyimm bu arada ???

Canimm yarin 15 eylül büyük gunn :))
Bakalim hayirlisi olsun yarin 32.ci gunumm.
En son adet tarihin 15 ağustos..
Şimdiye kadar ne bir leke var ne başka bisey..sadece kasiklarima ara sirs gelen bi agri adet hissi.. Bakalim... Hayirlisi olsun..

Ama bir yanim yarin test yap diyor..
Bir yanim bekle olmazsan yaparsin diyor..
Kararsizimm :((
Dua edinen..

Sizce napiyimm bu arada ???
Ay canım çok sevindim ya inşallah hamissindir ya bence bi kaç gün daha bekle canım ama sen bilirsin

Canim benim şuan sevinemiorum bile sevinmeye bile korkuorumm..
Hayirlisi olsunnn inş.Rabbim hepimize nasip etsin o duyguyu tattirsin inş.
Şuan yaparmiyim yapmazmiyim dayanabilir miyim bilmiorumm test için..
yarin zaten tiroit sonuclarimi alicam bakalimm.hayirlisi..

Bende saskini doktora gidecem bu hafta ici soracam niye diye inşallah hamilesindir canım Allah isteyen herkese versin çevremde hep çocuklular var çok hoşuma gidiyor onlarin bebekleriyle ilgilenmeleri birden içime düştü çocuk istegi ama bende korkuyorum ya bi zarar olursa bu hastaliktan dolayi hayırlısı olsun sende yap bi tahlil hayırlı haber yaz sonra belirtilerini yaz ve bizde kendimizi karsilastiralim :) kasik ağrısı bendede var ve siskinlikte bakalım nolacak hayırlısı ;)

Bebtm nldu cnm bi glişme varmı adet trhm onaltı demştn nldu bşi varmı ayyy inş hmlsndr bn degldm tm gnmde oldm inş sn olmzsn cnm yda bi gün gçkmylde olmzsn inşş hmlsndrr bnu çok içtn diliorm dualrm snnle cnm hbrni bkliorm

günaydın bayanlar ben 22 yasındayım iki yıldır evliyim bende Bi zamanlar sizler gibi isyan edip duruyodum niye olmuyo neden ben filan diye önemli olan Bi hastalık yoksa o bebeği kafadan çıkarmak ilişkide ve sonrasında bebeği dusunmeyin olacak veya olmayacak düşüncesiyle girmeyin rutin bişeymiş gibi rahat olun. Bende her ilişkiden sonra aha oldu aha olmadı kafayı yedim baktım ki olmuyo olmazsa ölmem ya dedim düşünmedim kafamı rahatlattım önce simdi 6 aylık hamileyim Allah cümle isteyenlere nasip etsin inşallah ama dedigim gibi önce kafanızdan bebeği çıkarın iyi ve kotu bütün düşünceleri atın kafanızdan çünkü o psikoloji sizi zorluyo sizde kendinizi mecbur hissettiginizden hayal kırıklığına ugruyosunuz bişeylerle ugrasın elişi vs işe yarıyo hadi hayırlısı

Bebtm nldu cnm bi glişme varmı adet trhm onaltı demştn nldu bşi varmı ayyy inş hmlsndr bn degldm tm gnmde oldm inş sn olmzsn cnm yda bi gün gçkmylde olmzsn inşş hmlsndrr bnu çok içtn diliorm dualrm snnle cnm hbrni bkliorm

Saol canim bakalim hayirlisi inş. Allah razi olsun hepinizdenn.. Aile hekimindeyimm tioroit sonucumu aldim bakalim bakacakmi bugün randevusuz bakilmiomus 10 dan sonra

Test aldim canim eve geçerken ablamin israriyla malesef negatif bakalim olmadimda bugün 32.nci gün hayirlisi.
TSH yükselmiş tam sinir da ilaçda kullaniorumm.. Bir ay sonra tekrar gitcem sinirda dedi 1 ay sonra bakalim dedi :((

Geri