Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

TSH değerin 5.55 olmuş offf
2 ay önce 2 te dusmutu..
Düşük yaptigimda 7.8 di

Bende sandim yine hamileyim ondan yüksek cikti teste gore değilim hayirlisi olsun. Bu kadar yuksek olması zaten iyi değil bebek içinse hayirlisi allahtannn

Anlacaginiz ilk defa bu ay duzenliydim her konuda ama.maalesef demekki daha zamanki var... Hayirlisi olsun... Düzen muzen demekki hikaye rahat olun kuşlar bundan boyle okuruna birakmayi dusunuorumm gün min takip etmem bu ay deli gibi her sabah ateş olctumm bozumu actigimda zaten ilk.aklima gelen dereceydi düşünün. Zaten ateşin yumurtlama zamanki geçince bi kaç gunn düşmüştü buradan biliodum tahmin ediodumm hayirlisi olsunn inş nasip değilmiş napalimm.. Tabiki.uzuluorumm uzulmuorum diyen kendini kandirir. Bir ay daha geçti gerçi bu TSH dusmezse umut bile edemem

Hoş daha adette olmadimm hayirlisi bu değerle olursa da yine kimyasal olur yada normal.olmaz.allah korusun hayirlisi zararli TSH yuksekligi

Benim bugün adet günüm ama olmadım. Her ay olmadan önce göğüsleri m çok ağrırdı ama şimdi hiçbir şey yok. Hoş hamilelik belirtisi de yok hiç. Geçen hafta kasıklarım çok ağrıyodu ama şimdi o da yok. Bir kaç gün önce test yaptım evde negatif çıktı. Beklemek çok zormuş ya. O kadar kastım ki kendimi bir an önce adet olayım bile diyorum :(

Hastndn gldm bugün dogm ewndn bna dgm kntrol hbi ve agrı ksci verdi hiç bşin yok dedi bu ay bebk tdvsi yok dedi bdhki adtnde onbir ekim oluo gl eşin görncek dedi snde bi srn yok defi bklm inş bsi yktr yaa

merhaba tatlım bende adetim biter bitmez disim için antibiyotik kullandım 1000mg lık 8 10 gün hatta disimi çektirdim ama yumurtlama döneminden önce bitirmiştim yumurtlamama engel olmasın diye o ayda hamile kaldım antibiyotik gebe olmaya engel değil içiniz rahat olsun
Merhaba Cvp için çok Tesekkurler, antibiyotik bitireli 4 gün gecti aradan, ve Bugün yumurtlama günüm, yani sizce korunmasam bir zarari olmaz degilmi ? Esim korunmak istemiyo, tereddutte kaldim ya

Geri