Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Test aldim canim eve geçerken ablamin israriyla malesef negatif bakalim olmadimda bugün 32.nci gün hayirlisi.
TSH yükselmiş tam sinir da ilaçda kullaniorumm.. Bir ay sonra tekrar gitcem sinirda dedi 1 ay sonra bakalim dedi :((
Canim uzulme hayirlisi olsun insaallah.. Bizim bilmedigimizi bilir rabbim. Insaallah hayirlisiyla bizede nasip edecektir güzel kalpli melekler.

Selam kızlar benim bugün adet günüm du olmam gerekiyordu olmadim inşallah olmam hayırlısiyla mutlu haberi alırım Rabbim herkese versin inşallah bazen adet sancısı gibi bi sanci giriyor ama hemen geçiyor kasiklarim çok ağrıyor ve sürekli uyuyorum genede belki adet olurum diyorum ya kendimi umutlandirmamak için bakalım nasip:)

Selam kızlar benim bugün adet günüm du olmam gerekiyordu olmadim inşallah olmam hayırlısiyla mutlu haberi alırım Rabbim herkese versin inşallah bazen adet sancısı gibi bi sanci giriyor ama hemen geçiyor kasiklarim çok ağrıyor ve sürekli uyuyorum genede belki adet olurum diyorum ya kendimi umutlandirmamak için bakalım nasip:)
Bence hiç dusunme, normal Her zaman ki gibi davran. Kafaya takma. Bir hafta gecikmeden de test yapma. Hayirlisi insaallah canim.

İnşallah. Bende öyle yapıyorum can dusunmemeye çalışıyorum olursa da olmazsada nasip diyorum belirilerde adetten diyorum bekliycem bakalım hayırlısı olur inşallah

Saolun kuşlar iyiyim merak etmeyin beni bugün kotu basladi ama.çok güzel bitti.. Şuanda eve geldim ilk fırsatta sizi merak ettim girmeden yapamiorum artik..

Bu arada tavsiyem darlandiginz zaman üzüldüğünü zaman insanlardan kacmayin evde oturmak uzulmek yerine atin kendinizi disari..
Ben bugün cikmasaydim belki bu kadar iyi olmayacaktimm.. Bundan sonra stressiz bi hayat ins. Herşey kendi elimizde unutmayalimm önce begin sagligi beden sagligi..ve ne kadar saglili olursak o kadar iyi oluru her konuda.. Herşey GÖNLÜNÜZCE olsun..

Ve bu arada disardayken çok islak hissettim kendimi tamam dedim adet oldum eve geldim.hicbisi yok agrim bile yok.üstelik o islaklik akintiymis oldukça fazla..ve goguslerimin ucundaki renkli bolum çok büyüdü ilk defa görüyorum boyle birseyi kendimde dua edin hayirliai olsun hakkında illa bebek olsun demiyorum hayirlisi neyse o olsunn benim.ve herkes icinn

Bebetoo inan bana senin için çok sevindim insaallah hamile sindir hayirlisiyla ! Dogru diyosun, bende oyle dua ediyorum. Rabbim hayirlisiyla verecek se versin insaallah, saglikli ruhu gonlu güzel versin insaallah hepimize. Hakkimizda hayirlisi insaallah. Senin için de oyle bebetoo.

İnş canimm inş. Rabbimm hayirlisini nasip etsin sorunsuzca inş. Bugünde yok bakalim pzt. Kadar bekleyim olmazsa belki bir daha idrar testi yaparim yada direkt kan veririm hayirlisi ama korkuorumm tshim yükselmiş düşük olaylarimdada yüksekti eğer bebeğim varsa inş zarar görmez :(

İnş canimm inş. Rabbimm hayirlisini nasip etsin sorunsuzca inş. Bugünde yok bakalim pzt. Kadar bekleyim olmazsa belki bir daha idrar testi yaparim yada direkt kan veririm hayirlisi ama korkuorumm tshim yükselmiş düşük olaylarimdada yüksekti eğer bebeğim varsa inş zarar görmez :(
Canım benim inşallah hamilesindir de bebeğine zarar gelmez canım dualarımiz seninle hadi bakalım

Canimm hala olmadim ama kahverengi ama çok acil kahve rengi bi leke geldi devami yok hayirlisi bekliyorum bekliyecegim. Ama hasta olucam gibi hissediorumm.. Hayirlisi olsun herkesin için benim içinde..
Bu ay Dr gidicem inş çok guvendigim bir Dr var ilk dr.um o olacak arkimada söyledim gitti çok.memnun inş bende memnun kalirimmm

Geri