Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

bana bısey demeden sormadan aldı smear testı mı neyms nette okudugm kadaryla kadn olan herkese senede 1kere yaplması gereken bseyms rahm kanserı ılthap enfeksyn gbı seylerın arastrlması ıcın yanı canm onu aldktan snra 2kere kuck parca geldı kan gbı ınsallah bı sorun ckartmaz ılk defa boyle bsey yasym alttan muayne falan
ınsallah canmda smdı ben koruncam mı korunmcam mı ılacta verdı bna bsey demedı korun veya korunma dye
Ne bicim dr mus. Yaptigi test kanser taramasi gibi bisey, bir kadin Evlendikten bir sene sonra baslar ve Her sene o testi yaptirir. Rahim ic kanser e karsi onlem için.... Jinekoloklar genelde bunu yaparlar, aliskanlik oldugu icin sormazlar bile, ama senin dr un seni uyarmasi gerekirdi boyle yapicam bunun için diye.....
Ilac konusuna gelince, bence, sen icten iltihap olusmus ve o yüzden ilac vermis. Adetden sonra mi kullanman gerekiyor ? Canim ilacin prospektusunde mutlaka yaziyordur. Yazmiyorsa, dr un sekreterini ara ve sordur, nasil kullancaksin ve bu ay korunacakmisin ???

Bide hanimlar, herkese soyluyorum, yanlis anlamayin nolur, ama cokk fazla evham yapiyorsunuz. Her konuda....kendinizi yipratmayin...

Geri