Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Günaydın kızlar nasılsınz çok oldu giremiyorum mesajlar o kadar çoğalmaş ki okuyamiyomm :p neyse elfidam canım üzülme sakın dediğin gibi vardır bunda bir hayır hem zaten o sıralar da birliktelik olduysa belkide kendiliğinden olmuştur bile :) sen yinede çalışmalara devam et belkide olur umutsuz olmayalım bayanlar herşey olacağına varır kısmet

Günaydın kızlar nasılsınz çok oldu giremiyorum mesajlar o kadar çoğalmaş ki okuyamiyomm :p neyse elfidam canım üzülme sakın dediğin gibi vardır bunda bir hayır hem zaten o sıralar da birliktelik olduysa belkide kendiliğinden olmuştur bile :) sen yinede çalışmalara devam et belkide olur umutsuz olmayalım bayanlar herşey olacağına varır kısmet hepimiz yani çoğumuz bu ay hüsran oldu bende hastalandım ama değişik bişey oldu bu ay Allah hayırlısını versin artık hepimiz için

Günaydın kızlar nasılsınz çok oldu giremiyorum mesajlar o kadar çoğalmaş ki okuyamiyomm :p neyse elfidam canım üzülme sakın dediğin gibi vardır bunda bir hayır hem zaten o sıralar da birliktelik olduysa belkide kendiliğinden olmuştur bile :) sen yinede çalışmalara devam et belkide olur umutsuz olmayalım bayanlar herşey olacağına varır kısmet
Keske oyle olsa dedigin gibi ama zor çünkü asilama olanlar bilirler, en az üç gün dinlenmeleri gerekiyor...
Artik pes etmek uzereyim, yani olursa olur olmazsada Napalim artik kismet hersey. Ne demisler, oldugu kadar olmadigi kader......

Kizlar biliyosunuz ben adet oldum pazar aksami leke geldi sonra daha gelmedi.
Pazartesi cok az geldi , sali normal geldi ve bitti..
Bugun hic gelmedi.. cok hafif..
2 gun surmezki adet.. stresden olabilirmi acaba..
Allahim.zaten isim gucum.var artik bide adet derdine dustum..
Fikirlerinixi paylasirmisiniz benimle..
Gogsumde adet oncesi siser hala siskin..
Iyi yonde suphelensemiyim :)
canm en son adetim benmde öle oldu dün saglğk ocaına gilttim doktora anlattım böle böle die sahte adet olabilr dedi kan testi yapalım dedi bende gitmedm adetimi beklicem artk süpriz olsun varsa bile hayırlısı olsun canmm hepimiz için

Hadi hayırlisi canım bu dönemde dikkat et ev taşıyorum diye ağır falan kaldırma canım allah mutlu mesut oturmayı nasip etsin darısı bana
Sagol canim benimmm insallah dikkat etcem ama tabiki zor gecicek yeni evin boyasi temizligi simdiki evi toparla temizle hem stresli hem yorgun ve yogun bir surec yilbasina bitmis olur insallah

Geri