Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Yok canim cok sukur kötü değil 2 taneydi dr gittim biri büyük biri küçüktü ilaç vermedi ama 2 ay sonra gel bakalım büyüyor mu yoksa küçülüyor mu diye gittim biri tamamen yok olmuştu diğeri küçülmüştu doğum kontrol hapı verdi kullan dedi daha gelmene gerek yok dedi kayıp eder onu dedi
Bu iyi bisey canjm Allahim korusun insallah digeride gider simdi bu surecte hamilelik askiyami alindu dogum kontrl kullandina gore canim

Keske oyle olsa dedigin gibi ama zor çünkü asilama olanlar bilirler, en az üç gün dinlenmeleri gerekiyor...
Artik pes etmek uzereyim, yani olursa olur olmazsada Napalim artik kismet hersey. Ne demisler, oldugu kadar olmadigi kader......
Hayir pes etmek yok.. Kim Rabbimden umidi kesmiski sen kesiceksin canim benimm durmam yok yola devam.. ben ne donum noktalarina geldim tam dedim care yok carelerle Rabbim susledi.. oyuzden umit kesmeyelim.. bunu cok iyi bilen ve inananlardan biriyim yasadiklarimla

günaydınnlarrr bende içiorum canm bende ohatalı anne adyylarındanımda bise sormak istedm iiliskiden ne kadar sonra içilmesi lazım hiç içmemek iide hani spermleri öldürüomus ya sigara merak ettim ne kadar sonra içmeliyiz
Ben iloski sonrasi iciyorum o konuda bilgim yok.. ama benim cok arkadas iciyor ve hamile kaldi

Ne bicim dr mus. Yaptigi test kanser taramasi gibi bisey, bir kadin Evlendikten bir sene sonra baslar ve Her sene o testi yaptirir. Rahim ic kanser e karsi onlem için.... Jinekoloklar genelde bunu yaparlar, aliskanlik oldugu icin sormazlar bile, ama senin dr un seni uyarmasi gerekirdi boyle yapicam bunun için diye.....
Ilac konusuna gelince, bence, sen icten iltihap olusmus ve o yüzden ilac vermis. Adetden sonra mi kullanman gerekiyor ? Canim ilacin prospektusunde mutlaka yaziyordur. Yazmiyorsa, dr un sekreterini ara ve sordur, nasil kullancaksin ve bu ay korunacakmisin ???

Bide hanimlar, herkese soyluyorum, yanlis anlamayin nolur, ama cokk fazla evham yapiyorsunuz. Her konuda....kendinizi yipratmayin...

Geri