Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Iyi Akşamlar kızlar nasılsıniz ? Ben çok yoruldum, çok stresliyim, çok halsizim.... Bunalima gitmekten Korkuyorum. Cok asabiyim, çok cabuk sinirleniyorum cok cabuk agliyorum uzuluyorum. Dr dan geçen hafta anti depresan istedim, verdi, ama cesaret edip icemiyorum. Kafami bosaltmam ve rahatlatmam lazim. Ama yapamiyorum. Dün bir arkadas ruyasinda benim bi kizimin oldugunu gormus, onu soyledi...... Ne dusunecegimi bilemiyorum.

evet canmm cook azz olduu seninki gibi ve kasıklarımda o günden beri batmalar var belim agrıo ama hamiş olup olmadıımı bilmiorum adetimi bekliorum, işte 13 gün var daaaabekliorumm
Az kalmiss insallah hamisdirsin canim benimde bugun biraz kan geldi 2 gun oldu 2 gun olmadi simdi az kan geldi hicbisey anlamiyorum bu adetten sanirim stres test yaptim bugun negatif

mc test yapmayı cook istiorumm ama artık hüsrana ugramaktan cook korkuorumm cook üzülüorum o yüzden adetmi beklicem süpriz olsun banada varsa bile allah hepimizn gönlüne göre versn hepimiz hamiş oluruz insallah bu ay haberlermizi alırız
Amin canim bosver yapma sonra ole dedim icin uzuldum cunki negatif olursa ben seni yonlendirmis olucakdim aynen adetinbekle canim:)

Iyi Akşamlar kızlar nasılsıniz ? Ben çok yoruldum, çok stresliyim, çok halsizim.... Bunalima gitmekten Korkuyorum. Cok asabiyim, çok cabuk sinirleniyorum cok cabuk agliyorum uzuluyorum. Dr dan geçen hafta anti depresan istedim, verdi, ama cesaret edip icemiyorum. Kafami bosaltmam ve rahatlatmam lazim. Ama yapamiyorum. Dün bir arkadas ruyasinda benim bi kizimin oldugunu gormus, onu soyledi...... Ne dusunecegimi bilemiyorum.
Elfidan kendini toparla birakma canim.. cunki depresyon cok agir bir surec umarim depresyonda degilsin.. ilacinida kullanma konusunda bilmiyorum hamilelikde kullaniliyomy doktora sor cunki hamile kalirsan ve o surecde icersen kotu olabilir..
Bende suan enaz snein kadar depresifim ama.inajki kendimi toplarlamaya basliyom bi su psikologdan haber gelse baslasam cok iyi gelicek

Geri