Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

evet canmm cook azz olduu seninki gibi ve kasıklarımda o günden beri batmalar var belim agrıo ama hamiş olup olmadıımı bilmiorum adetimi bekliorum, işte 13 gün var daaaabekliorumm

Canim 13 gün önceden kasiklarda batma ve ağrı varsa hamile olma ihtimalin çok yüksek söyleyim :p benimde öyle erkenden kaşık ağrısı başlamıştı

QUOTE="elfidamsanem, post: 967483, member: 83642"]Slm isranur tekrar hayirli olsun canim insaallah...... Hayirdir niye hep yatiyosun ? Zor mu geciyo gunlerin ?
Sağol canım zor değil ama çok uyuyorum halsizlik var canim[/QUOTE]

Canim senin kaç haftalik oldu. Bende hiç mide bulantısı yok . Ama aksamlari erkenden uykum geliyor.

Az kalmiss insallah hamisdirsin canim benimde bugun biraz kan geldi 2 gun oldu 2 gun olmadi simdi az kan geldi hicbisey anlamiyorum bu adetten sanirim stres test yaptim bugun negatif
evet canm az kaldı bekliorum insallah bebiş vardır yaa cokta umutlanmak istemiorum hüsran oluo sonra hayırlısı artık stres etkilio canm adeti ondan olabilr insallah hepimizn olrda o sevinci yasarız

Canim 13 gün önceden kasiklarda batma ve ağrı varsa hamile olma ihtimalin çok yüksek söyleyim :p benimde öyle erkenden kaşık ağrısı başlamıştı
canmm adetim bittigi günden berli kasıklarımda batma var belim agrıoo yemek yedikten sonra migdem bulanıo bacaklarım uyusuoo ama anlamıorum işte neden acaba ayyyy olsa ne kaaaa güzel olur allahım insallah bu ay verir amin

Geri