Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Iyi akşamlar kızlar nasılsınız bakalım. Dün akşamdan beri ilk kez giriyorum çok yoğun gecti. Dün canım börek çekti evde de yufka yoktu ee durur muyum hemen hamurunu yogurdum bir güzel açtım 2 tepsi börek yaptım ama feci yoruldum :D sanırım bu hamilelik döneminde baya kilo alicam böyle yemeye devam edersem:D

:-D oh oh Afiyet olsun canim Maasallah Maasallah :)

Iyi akşamlar kızlar nasılsınız bakalım. Dün akşamdan beri ilk kez giriyorum çok yoğun gecti. Dün canım börek çekti evde de yufka yoktu ee durur muyum hemen hamurunu yogurdum bir güzel açtım 2 tepsi börek yaptım ama feci yoruldum :D sanırım bu hamilelik döneminde baya kilo alicam böyle yemeye devam edersem:D

:-D oh oh Afiyet olsun canim Maasallah Maasallah :)

Iyi Akşamlar kızlar nasılsıniz ? Ben çok yoruldum, çok stresliyim, çok halsizim.... Bunalima gitmekten Korkuyorum. Cok asabiyim, çok cabuk sinirleniyorum cok cabuk agliyorum uzuluyorum. Dr dan geçen hafta anti depresan istedim, verdi, ama cesaret edip icemiyorum. Kafami bosaltmam ve rahatlatmam lazim. Ama yapamiyorum. Dün bir arkadas ruyasinda benim bi kizimin oldugunu gormus, onu soyledi...... Ne dusunecegimi bilemiyorum.
Canım ilk başta kendini rahat bırak gerçekten bence sen fazlası ile takmışsin ama bu zorlaştırmakdan başka birşey yapmaz anti depresana gelince kimi insanda yan etki kiminde bağımlılık yapıyo bende yan etki olmuştu benim baş agrim çoktu dr gittim dr anti depresan verdi sürekli uyuyordum ve o dönemde çalışıyordum ben is yerinde hep uykulu uykulu çalışıyordum bi hafta olmadan da vücudum da kırmızı lekeler çıktı bıraktım ama sen bilirsi!

Canim istedigin seyleri ye tabi canin cekince mecbur ama yedigin saatlere ve nekadar yedine dikkat et cok tombis olursan dogum sonrasi kilolarin kalir:)
Suan tattli tatli yemenin zor zor diyetleri var hep bunu dusun hayatim:D

evet canm az kaldı bekliorum insallah bebiş vardır yaa cokta umutlanmak istemiorum hüsran oluo sonra hayırlısı artık stres etkilio canm adeti ondan olabilr insallah hepimizn olrda o sevinci yasarız
Aminn canim insallah evet haklisin stres ekliyo ama ilkkez stes olmuyo bende ama bu tarz bi adet hayatimda ilkkez oyuxden yine yine umud:) Rabbim umutlarimizi bosa cikarmasin aminnnn

Geri