Dayanamayıp Erken gebelik testi yapan kadınlar yardım lütfen

K

kararsızım

Forum Okuru
Dayanamayıp Erken gebelik testi yapan kadınlar yardım lütfen
Dayanamadım bekleyemedim erkenden gebelik testi yaptım.

Selam çok yeni evli sayılırım senemizi bile doldurmadık henüz eşimle düzenli bir korunmamız yok hatta geçenlerde kazaya bile maruz kaldım diyebilirim benim öğrenmek istediğim adet günüm geçmeden en erken gebelik testi yapılabilirmi aslında bebem olsun istiyorum ama yeni evli olduğumuz için evliliğin tadını biraz daha çıkarmak istiyorum çok kararsızım neyse herşeyin hayırlısı olsun diyelim yinede çok merak ediyorum erken gebelik testi aleti gibi bişey varsa bana yazabilirmi

Seni anlıylorum hayatım. Hayatta her şey kader kısmettir. Erkenden hamilelik olabilir de olmayabilirde sorunu tabi ki cevaplandıracağım. Gebelik testini yapmak için adet günün gelmesini beklemen gerekiyor fakat şöyle bir durum söz konusu, daha erkenden hamilemyiim diye düşünüyor isen ve aşağıda yer alan hamilelik belirtilerini gerçekten hissetiyor isen iki üç gün erkenden yapabilirsin sonuç alacağını düşünüyorum.
Özellikle evde yapılan gebelik testlerinin sonucunda 2. çizgi silik çıkar ise eğer mutlaka beta hcg kan testi yaptır daha net sonuç alırsın hayatım.

Geri