gebe
  1. kararsızım

kararsızım Forum Okuru

erken gebelik testi

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında kararsızım tarafından paylaşıldı.

selam çok yeni evli sayılırım senemizi bile doldurmadık henüz eşimle düzenli bir korunmamız yok hatta geçenlerde kazaya bile maruz kaldım diyebilirim benim öğrenmek istediğim adet günüm geçmeden en erken gebelik testi yapılabilirmi aslında bebem olsun istiyorum ama yeni evli olduğumuz için evliliğin tadını biraz daha çıkarmak istiyorum çok kararsızım neyse herşeyin hayırlısı olsun diyelim yinede çok merak ediyorum erken gebelik testi aleti gibi bişey varsa bana yazabilirmi

erken gebelik testi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cetrain erken gebelik testi

Cetrain erken gebelik testi

Adetime 10 gün var.cetrain erken gebelik testi aldım negatif çıktı.ilişkiden 5 gün sonra bile gösteriyomuş.ama göğüslerim şiş daha adetime var ilk kzızımda böyle olmamıştım haileyim desem sonuç negatif sol kasığım batıyo acaba pisikolojikmi yardım lütfen
  2. En erken gebelik testi ne zaman yapılmalı ?

En erken gebelik testi ne zaman yapılmalı ?

Erken gebelik belirtileri erken gebelik testi erken gebeliğin oluşmasına neden olan etkenler Bildiğiniz üzere kadınlarımız gebelik hususunda inanılmaz hassaslar ve inanılmaz meraklılar. Peki bir kadın hamile olduğunu düşündüğü andan itibaren gebeliği en erken ne zaman tespit edebilir. Kullanılan gebelik testleri erken hamileliğin tespiti için ne kadar güvenilir ? Öncelikle gebeliğinizin...
  3. Erken Gebelik Testi Ne Zaman Yapılmalı?

Erken Gebelik Testi Ne Zaman Yapılmalı?

erken gebelik testi, gebelik testi ne zaman yapılmalı, gebelik testleri Sevgili melekler mekanı.com üyeleri ve ziyaretçileri tarafından bebek sahibi olmak isteyenler tarafından bize en çok yönelitilen sorulardan biri olan erken gebelik testleri, en erken gebelik testleri, gebelik testi ne zaman yapılmalı? En erken gebelik testi ne zaman yapılır gibi sorularınıza yanıt olarak gereken bilgileri...
  4. Erken Gebelik Testi Predictor Early

Erken Gebelik Testi Predictor Early

predictor early, en erken gebelik testi, predictor early gebelik testi Çiftler evlendikten bir süre sonra bebek sahibi olmak ister ve bunun için de birtakım yöntemlere başvurur. Birçok kişinin merak ettiği sorulardan biri olan erken gebelik testi hakkkın da sizler için önerebileceğimiz markalardan biri olan ve adetten 4 gün önce kesin sonuç veren predictor early hakkın da merak ettiğiniz tüm...
  5. Gebelik testi en erken ne zaman sonuç verir?

Gebelik testi en erken ne zaman sonuç verir?

gebelik testi ne zaman yapılmalı,hamilelik testi ne zaman yapılır,hamilelik testi ne zaman doğru sonuç verir,htp en erken ne zaman sonuç verir, gebelik testileri hakkında bilgiler "Arkadaşımla ilişkide bulundum daha sonra hemen gidip gebelik testi aldım sonuç negatif çıktı. Kesinlikle hamile olmadığımdan emin olabilirmiyim?" şeklinde sorular sıkça sorulmaktadır. Bu kadar...

Sayfayı Paylaş