gebe
  1. q_melegim

q_melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Erken hamilelik belirtileri

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında q_melegim tarafından paylaşıldı.

Hamisler hadi bir yardımcı olun en erken hamilelik belirtileri nelerdir ya

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
  3. q_melegim

q_melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekürler ah bu belirtiler bazen insanı yanıltıyor yaa

4. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim öyle belirtilerden yola çıkmamak lazım .Mens gecikmesi olursa test yapmak en doğrusu.

5. q_melegim

q_melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Keşke kanda hemen çıksa hamileligim hemen yaptırırım ama çıkmıyor oglumda 2 ayda çıktı kanda gebeligimi kist olarak tedavi edeceklerdi özel hastanede gebe olduğum ortaya çıktı

6. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Gecikme söz konusu olursa kanda hcg düzeyine bakılarak gebelik saptanabilir net şekilde.Her gebeliğin seyri bir değil .Gecikmeniz olursa tedbiren hcg testi yapın.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

Erken hamilelik belirtileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erken Gebelik Belirtileri

Erken Gebelik Belirtileri

erken gebelik belirtileri gebelik belirtileri erken hamilelik ne zaman başlar hamilelik ne zaman başlar Sevgili melekler... Erken gebelik belirtileri nelerdir nasıl gebilik olduğunu anlarız, diye düşünüyorsanız bu konu tam sizlik. Özellikle anne olan melekler... Hamile kalmak isteyenlere sizin de bir yardımınız olsa. Benim merak ettiğim konulardan biri de... İLK HAFTA GEBELİK BELİRTİLERİ...
  2. çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

gebelik belirtileri kızlar ne olur bana bir careeee bu benim ikini gebeligim olucak ama bende garıp degısıklıkler var ben bu ay korunmayı bıraktım ogluma bırkardes olsun dıye fakat hamılemıyım degılmıyım kestıremıyorum goguslerım sıstı yorgunum saclarımı sallıyamıyorum bıle bıde bu hasta goguslerımden sut gelmeye basladı ınanılmaz yuzun sıvılcelı oldu hayatımda ben bu kadar sıvılce bır...
  3. Erken hamilelik belirtileri nelerdir ?

Erken hamilelik belirtileri nelerdir ?

Erken hamilelik ve gebelik belirtileri nelerdir nasıl tespit ediliyor hangi durumlarda gebe olduğumuzu anlayabiliyoruz ? Bu bölümden ve bu konu altından sevgili meleklerim. Sizlerde yaşadığınız belirtileri bizlere bu başlık altından yazın, bizlerde daha önceki tecrübelerimiz ve uzman görüşlerinden yararlanarak sizlere yardımcı olmaya çalışalım. Dileriz ki; Allah, isteyen tüm meleklerin...
  4. Erken Hamilelik Belirtileri Mide Bulantısı

Erken Hamilelik Belirtileri Mide Bulantısı

hamilelikte mide ne zaman bulanır,hamilelik belirtisi midede yanma,hamilelik belirtisi midede ekşime,gebelik belirtisi kusma hakkında bilgiler Mide Ekşimesi, Kabızlık, Bu sorunun nedeni uterisin şişmeye başlayıp mideye baskı yapmasıdır. Aynı zamanda vücudunuzda artan hormon seviyeleri de hazmı yavaşlatabilir. Bu aşamada doktor gözetiminde ek vitaminler almanız gelişmekte olan bebeğiniz için...
  5. Erken hamilelik- Erken gebelik belirtileri paylaşım alanı

Erken hamilelik- Erken gebelik belirtileri paylaşım alanı

Erken gebelik ve erken hamilelik sürecini kendi imkanları ile gerek gebelik testleri aracılığı ise gerekse başka yöntemler ile bulan ve hamile olduğunu göğsünü gere gere söyleyen değerli anneler, sizler bu alandan paylaşımlarınız ile anne adaylarına yardımcı olabilirsiniz. Allah, cümle anne olmak isteyenlerin kucaklarını boş bırakmasın inşallah. Haydi arkadaşlarım erkenden hamilelik testi için...

Sayfayı Paylaş