gebe
  1. bade88

bade88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

erken hamilelik

Konu, 'Gebelik' kısmında bade88 tarafından paylaşıldı.

merhabalar ben siteye yeni üye oldum. henüz 3 aylık evliyim.bu ay adetime 10 gün kala korunmadık.adetlerim her ayın 15 inde düzenli olarak gelirdi.fakat bu ay 8 gün erken geldi.ama lekelenme olarak.yani her ay olduu gibi değildi.bugün dr a gittim.Dr hamile olabilirsin dedi.ultrasonda baktı bişey yok dedi.Bi de kan testi yaptıralım emin olalım dedi.Kan testindede çıkmadı.bu kadar kısa sürede hamilelik belli olur mu acaba?Bilen varsa ya da yaşamış olan ltfen yardımcı olabilir mi?

2. gaye1980

gaye1980 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
erken hamilelik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erken hamilelik belirtileri nelerdir ?

Erken hamilelik belirtileri nelerdir ?

Erken hamilelik ve gebelik belirtileri nelerdir nasıl tespit ediliyor hangi durumlarda gebe olduğumuzu anlayabiliyoruz ? Bu bölümden ve bu konu altından sevgili meleklerim. Sizlerde yaşadığınız belirtileri bizlere bu başlık altından yazın, bizlerde daha önceki tecrübelerimiz ve uzman görüşlerinden yararlanarak sizlere yardımcı olmaya çalışalım. Dileriz ki; Allah, isteyen tüm meleklerin...
  2. Erken Hamilelik belirtisi baş dönmesi

Erken Hamilelik belirtisi baş dönmesi

erken gebelik belirtisi baş dönmesi,erken hamilelik belirtisibayılma,erken hamilelik belirtisi bayılma hissi,erken hamilelik belirtisi baş dönmesi hakkında bilgiler Erken gebelik belirtileri baş dönmesi hissi veya baş dönmesiyle birlikte bayılma dır. Bir müddet ayakta durduktan hemen ardından , market alışverişinde kuyrukta beklerken, oturup da ansızın ayağa kalktığınızda baş dönmesi...
  3. Erken hamilelik- Erken gebelik belirtileri paylaşım alanı

Erken hamilelik- Erken gebelik belirtileri paylaşım alanı

Erken gebelik ve erken hamilelik sürecini kendi imkanları ile gerek gebelik testleri aracılığı ise gerekse başka yöntemler ile bulan ve hamile olduğunu göğsünü gere gere söyleyen değerli anneler, sizler bu alandan paylaşımlarınız ile anne adaylarına yardımcı olabilirsiniz. Allah, cümle anne olmak isteyenlerin kucaklarını boş bırakmasın inşallah. Haydi arkadaşlarım erkenden hamilelik testi için...
  4. erken hamilelik

erken hamilelik

merhabalar kızlar Yazdıklarınız okuduktan sonra bende yazmaya karar verdim. son regli dönemim 10.11.2015 de geçirdim son günlerinde kahverengi lekelenmeler oldu ama fazla üstünde durmamıştım. Şimdi ise göğüslerimde hafif hassasiyet ve kasık ve bel ağrısı çekmekteyim sanki regli olacakmış gibi... Soğuklardan olabilir mi ? Yoksa erken hamilelik olabil mi? Yorumlarınızı bekliyorum Kızlarrrr
  5. Erken hamilelik belirtileri

Erken hamilelik belirtileri

Hamisler hadi bir yardımcı olun en erken hamilelik belirtileri nelerdir ya

Sayfayı Paylaş