gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Erken Kırışıklıklara Erken Çözüm

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kırışıklıklara çözüm, önlem, tedavi, bakım, kurtulmanın yolları burada arkadaşlar

Kırışıklıklarınız, kendini göstermeye mi başladı? Dert etmeyin, çözümü bu makalemizde sizlere sunuyoruz Melek'ler. Yeni başlayan kırışıklıklarınız için, çözüm ve bakım önerilerimiz için, mausenizi biraz daha aşağıya kaydırmanız ve önerdiğimiz bilgileri uygulamanız kafidir Melek'ler:)

Doğal yaşlanma sürecine giren cilt, çevresel faktörlerin etkisiyle kırışmaya ve elastikiyetini kaybetmeye başlıyor. Kronik yaşlanmanın yanı sıra çevresel etkenler, erken kırışıklıklara neden oluyor. "Daha ben çok gencim, hiç öyle kırışıklık kremleriyle işim olmaz" demeyin! Çünkü erken kırışıklıklar özellikle dudak çevresi, göz kenarı ve alın bölgesinde oluşan mimik kırışıklıkları ve ince çizgiler ile başlayıp ileriki yaşlarda derin çizgilere dönüşebiliyor!

Deracine Erken Kırışıklık Serisi, ince çizgilere etkin bir çözüm sunmayı, aynı zamanda cildi gençleştirmeyi hedefliyor. Deracine'nin 25?40 yaş arası önerilen krem, krem-jel ve göz kremi olmak üzere üç üründen oluşan erken kırışıklık serisi çizgilerin en yoğun olduğu bölgeleri koruyarak buradaki cilt dokusunu güçlendiriyor.

Erken kırışıklıklara karşı önleyici ve tedavi edici krem jel, cildi içerden onarıp besliyor ve azalan yapı taşlarını yerine koyuyor. Çevresel faktörlerin yol açacağı hasarlara karşı da ciltte bariyer fonksiyonu gören ürünün fiyatı ise 42 TL.

Erken kırışıklıklar ile savaşan göz kremi ise, göz etrafında incelen ve hassaslaşan zayıf dokuları toparlayarak derin çizgilerin oluşmasını engelliyor. En çok mimik kırışıklıklarının hedefi olan göz çevresi için ideal bir bakım sunan kremin fiyatı ise 43 TL.

Erken Kırışıklıklara Erken Çözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğunuzu erken yatıramıyorsanız işte çözümü

Çocuğunuzu erken yatıramıyorsanız işte çözümü

Çoğumuz bundan şikayet ederiz bazen evimizdeki küçük beyler ve bayanlar ebeveynlerini uyutur kendileri uyumazlar:D yatmak bilmezler Gözleri fal taşı gibidir sevimli afacanların:D arkadaşlar bide bunları bir deneyin bakalım :) Çocuğunuzu yatağına yatırmayı nasıl başarırsınız? Çocukların her gün düzenli uykuya ve dinlenmeye ihtiyaçları vardır. Okul, spor ve günün diğer bölümlerindeki...
  2. erken hamilelik

erken hamilelik

merhabalar ben siteye yeni üye oldum. henüz 3 aylık evliyim.bu ay adetime 10 gün kala korunmadık.adetlerim her ayın 15 inde düzenli olarak gelirdi.fakat bu ay 8 gün erken geldi.ama lekelenme olarak.yani her ay olduu gibi değildi.bugün dr a gittim.Dr hamile olabilirsin dedi.ultrasonda baktı bişey yok dedi.Bi de kan testi yaptıralım emin olalım dedi.Kan testindede çıkmadı.bu kadar kısa sürede...
  3. erken hamilelik

erken hamilelik

merhabalar kızlar Yazdıklarınız okuduktan sonra bende yazmaya karar verdim. son regli dönemim 10.11.2015 de geçirdim son günlerinde kahverengi lekelenmeler oldu ama fazla üstünde durmamıştım. Şimdi ise göğüslerimde hafif hassasiyet ve kasık ve bel ağrısı çekmekteyim sanki regli olacakmış gibi... Soğuklardan olabilir mi ? Yoksa erken hamilelik olabil mi? Yorumlarınızı bekliyorum Kızlarrrr
  4. Erken dogum

Erken dogum

Merhaba arkadaslar ben burda yeniyim.Bende gebeliyin 7 ayinda tansyon yukseldi idrarda proteyin yukseldi ve sezeryanla bebeyimi aldilar bebeyim 15 gun yasadi sonra melek oldu.Aranizda boyle olani varmi.ikinci kes hamile kalirsam yine ayi seymi olur ben cok korkuyorum.Bilgilerjnizi paylasirsaniz menun olurum
  5. Erken Menopoz

Erken Menopoz

Merhabalar 26 yaşındayım. 1 yaşındayken bir yumurtalığım alındı ve tek yumurta kaldı. Yakşalık 3 sene önce premenopoz yani erken menopoza girdim 5 ay önce evlendim ve evlenmeden önce eşime söyledim şimdi ise çocuğumuz olmuyor aslında buna hazırdık ama doktor kötü şeyler söyleyince umudumuz olan tüp bebek tedavisinden de vazgeçmek zorunda kaldık. Çünkü FSH değerim 45 ve AMH ise 01 yani...

Sayfayı Paylaş