gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Erken Rezervasyon Nedir?

Konu, 'Haydi Tatile' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

erken rezervasyon,erken rezervasyon nedir,erken rezervasyon otelleri 2014,erken rezervasyon balayı otelleri,erken reervasyon yaptırmak istiyorum,erken rezervasyon avantajları nelerdir, erken_rezervasyon_basladi1234.jpg Evrensel bilgiden ziyade, efsanelerle kulaktan kulağa yayılan sonu …mış ve …muş la biten bilgi, ne yazık ki rağbeti bol, ilavesi çok , söylenmesinin dayanılmaz hafifliği ile insanlarda yer edişi ile yayılması kolaydır. Bundandır ki yıllardır duyarız , “yabancı Turistler daha ucuza tatil yapıyor“.
    Tabi ki yabancı tur operatörlerinin ulaşım , transfer,otel ve rehberlik satın almalarının da bu konuda etkili olması es geçemeyeceğimiz bir gerçek fakat daha önemli unsur,erken satın almak ve erken yer kapatmanın o pazara verdiği güçtür diye düşünüyorum . bu anlamda seçeceğiniz otelin adı ve hizmet etmek istediği pazar çok önemli .
    Başta Avrupa ülkelerinden gelen turist olmak üzere ülkemize gelen misafirlerimizin erken rezervasyonla yaptırdığı tatil satın almasında, Aylar öncesinden değil bir yıl öncesinden ön rezervasyonu yaptırmaları rakipsiz fiyatlarla tatil yapmalarındaki en önemli unsurdur.
    Ülkemizde Erken Rezervasyon ise ne yazık ki , daha çok Aralık ayından başlayıp mayıs sonuna kadar aylık yaklaşık %5 lik azalan indirim oranlarıyla misafire sunulan bir satış çabası olmaktan kurtulamamıştır. Çünkü Türk tatilci iptal sigortaları olmasına rağmen hala tatilini son dakikaya bırakıp pahalıya tatil yapıyor. sebeplerine bakıldığında ise Kamu çalışanları haricindeki tatilcilerin izin dönemlerindeki belirsizliği görmekteyiz. Oysaki erken rezervasyon iptal sigortaları sayesinde yerli tur operatörleri tatilin başlamasına günler kala , Misafire bir sebep sormaksızın iptal işlemini gerçekleştirip paranın tamamını tatilciye ödemekteler. yani param yanmasın korkusu gerçek bir korku değil sadece bir şehir efsanesidir.

Erken Rezervasyon Nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ERKEN REZERVASYON Ankara çıkışlı Ramazan Bayramı turları

ERKEN REZERVASYON Ankara çıkışlı Ramazan Bayramı turları

ankara çıkışlı şeker bayramı turları ankara çıkışlı bayram turları ERKEN REZERVASYONU KAÇIRMAYIN... ANKARADAN ŞEKER BAYRAMI TURLARI 28 AĞUS-04 EYLÜL DOĞU ANADOLU 30 AĞUS-04 EYLÜL UÇAKLI DOĞU ANADOLU 29 AĞUS-04 EYLÜL KARADENİZ YAYLALAR 30 AĞUS-04 EYLÜL UÇAKLI KARADENİZ YAYLALAR 30 AĞUS-04 EYLÜL ŞEHİR ŞEHİR KARADENİZ VE YAYLALAR 29 AĞUS-04 EYLÜL GAP 29 AĞUS-04 EYLÜL ANTALYA KEMER 29 AĞUS-04...
  2. Alanya Erken Rezervasyon Otelleri

Alanya Erken Rezervasyon Otelleri

Alanya Erken Rezervasyon Otelleri - Selam kızlar Alanya Erken Rezervasyon Otel kampanyaları hakkında bilgi vermenizi istiyorum, şimdiden tşkler.
  3. Alanya Otelleri Erken Rezervasyon Kampanyaları 2012

Alanya Otelleri Erken Rezervasyon Kampanyaları 2012

Alanya Erken Rezervasyon kampanyaları Alanya Otelleri Bu yaz tatile çıkmayı planlıyorsanız, erken rezervasyon kampanyalarından faydalanabilirsiniz melekler :) Bu kampanyaları uygulayan Alanya Otelleri hakkında bazı bilgiler vermek istiyoruz sizlere...:) Utopia World Hotel Herşey Dahil 0 - 11 Yaş Ücretsiz STD Villa 119,00 TL % indirim-->89.25TL Santana Beach Hotel Herşey Dahil 0 - 11...
  4. Pegasus Erken Rezervasyon Fırsatı

Pegasus Erken Rezervasyon Fırsatı

Pegasus Airlines Pegasus'la erken rezervasyon fırsatı var arkadaşlar. Ben üsküp'e uçuyorum. Haydi siz de gelin:) Bugün son gün ama acele edin, hadiiii
  5. Bayram gezileri ankara 2012 (erken rezervasyon)

Bayram gezileri ankara 2012 (erken rezervasyon)

BAYRAM TURLARI ANKARA 2012 DOĞU ANADOLU TURU (UÇAK VE OTOBÜS) ŞEHİR ŞEHİR KARADENİZ VE YAYLALAR TURU + BATUM TURU (UÇAK VE OTOBÜS) KARADENİZ PROMOSYON TURU (UÇAK VE OTOBÜS) KARADENİZ YAYLA TURU + BATUM TURU ARTVİN MACAHEL ŞAVŞAT + BATUM TURU GAP TURU (UÇAK VE OTOBÜS) MARDİN TURU (UÇAK VE OTOBÜS) ANTAKYA MERSİN TARSUS TURU (UÇAK VE OTOBÜS İLE) ÇANAKKALE-ASSOS-TRUVA TURU EDİRNE...

Sayfayı Paylaş