gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Erkin Koray - Yalnızlar Rıhtımı

Konu, 'Çöplük' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

bir ben miyim perişan gecenin karanlığında
    yosun tuttu gözlerim yalnızlar rıhtımında

bütün gece ağladım dalgalar kucağında

bir beni mi unuttular uçup gitti martılar
    geceler, ben ve deniz yalnızlar rıhtımında

bütün gece ağladım dalgalar kucağında

Erkin Koray - Yalnızlar Rıhtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkin Koray - Nihansın Dideden

Erkin Koray - Nihansın Dideden

Nihansın dideden ey mest-i nazım Bana sensiz cihanda can ne lazım Benim sensin felekte çare sazım Bana sensiz cihanda can ne lazım Sezadır matemim tutsa felekler Bana insan değil ağlar melekler Ağlar melekler,ağlar melekler..
  2. Erkin Koray - Kızlar

Erkin Koray - Kızlar

Gönül verdim kara gözlü esmere Alip götürdüler beni askere Kurban olam size ey komutanlar Kizlari da alin askere. Yüce daglar senin karin biter mi? Yanmayan ocakta duman tüter mi? Kurban olam size ey komutanlar Yar olmazsa bu askerlik biter mi? Nazli yare için için yanardim Bu askerligi ben bitmez sanardim Ne çabuk gelirmis meger teskere Herkes seve seve gitsin askere. Kizlari almayin artik...
  3. Erkin Koray - Estarabim

Erkin Koray - Estarabim

Çok memleketler gezdim Neler gördüm görmedim Şu kocaman dünyada Senin gibi görmedim. Böyle bir yar istemem İstesem de istemem Güller bitti dilimde Nasıl diyeyim bilmem. Estarabim,estarabim Sağdan soldan estarabim. Ateş olmayan yerde Duman tütmezmiş derler Zaman zaman halini Bir görseler gülerler. Böyle bir yar istemem İstesem de istemem Güller bitti dilimde Nasıl diyeyim bilmem...
  4. Erkin Koray - Aşkımız Bitecek

Erkin Koray - Aşkımız Bitecek

Ben karagün dostu sanmıştım seni En acı günlerde terkettin beni Bir derdim üstüne bin derdi kattın Her zaman ağlattın şu gözlerimi Aşkımız bitecek böyle giderse Bende hiç günah yok kabahat sende Sanma ki bu dünya sana kalacak Senin de gençliğin elbet solacak Herkesi kendine yar olur sanma Yine benim sana tek yar olacak Aşkımız bitecek böyle giderse Bende hiç günah yok kabahat...
  5. Erkin Koray - Aşk Oyunu

Erkin Koray - Aşk Oyunu

Her gece ben senin için Döküyorum gözyaşları Neden böyle değişti yar Gözlerinin bakışları? Aşk oyunu bunun adı Ayrılınca kalmaz tadı Her aklıma gelince sen Yüreğimde başlar acı Aşkımız bir serap oldu Gül yüzüm bak nasıl soldu Kurduğumuz hayallerin Sonu neden böyle oldu?

Sayfayı Paylaş