gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Erkut, Tanzanya’ya traktör satacak

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

erkut traktörleri erkut traktör tıraktörleri traktörler traktör fiyatları ERKUT Traktör’ün Tanzanya’ya traktör ihraç edeceği bildirildi.
    Erkut Tarım Makinaları Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Zeynep Erkunt Armağan, Macaristan, Bulgaristan, Sudan ve Romanya’nın ardından, bu yıl içerisinde Tanzanya’ya traktör ihraç edeceklerini belirterek, şunları söyledi: ’’Afrika’nın bakir ülkelerinden olan Tanzanya, geniş tarım arazilerine sahip. Bol yağışlı iklimi sayesinde Tanzanya adeta bir tarım cenneti. Tarımda hızla makinalaşmaya giden bu ülkeye bu yıl içerisinde 150 ila 200 adet ’’ArmaTrac’’ marka traktör ihraç edeceğiz. Doğu Afrika’ya Türk mühendislerini tasarladığı bir Türk traktörü ihraç etmek, bizim için gurur kaynağı olacak.’’

Hürriyet

Erkut, Tanzanya’ya traktör satacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Traktör

Traktör

Lastik ve diğer aksamı yeni ve hareket halindeki traktör mal ve kazanca, bereket ve bolluğa; Lastikleri aşınmış ve kullanılmaz durumdaki traktör güçsüzlüğe ve işsizliğe ve kuraklığa delalet eder.Rüyada traktör görmek, çiftçi için bereket ve bolluga, diger insanlar için dar geçime isarettir.
  2. Traktörü kim buldu, Traktörün icadı

Traktörü kim buldu, Traktörün icadı

traktörü kim icat etti ilk traktörü kim buldu buldu Traktörü kim buldu, Traktörün icadı, Traktör ne zaman bulundu, Trakter nasıl bulundu, Traktörü ilk kim buldu, Traktörün icadı hakkında bilgiler bu yazımızda yer almaktadır... Köylerde görmek oldukça mümkün olan, geçtiğinde sesi ile yeri göğü inleten traktörü kim, hangi tarihte icad etmiştir ; buyrun öğrenelim Melek'lerim :) Traktör ne...
  3. traktörün icadı

traktörün icadı

traktörün icadı bugüne kadar hiç traktör gördünüz mü bilmiyorum ama ben çok gördüm. köylerde çiftliklerde kasabalarda çiftçilikle uğraşılan heryerde kullanılır tarktör. peki traktörü sizce kim icat etti hadi öğrenelim :D:D traktörün ilk hali :D:D ve günümüzdeki hali :D:D Traktörler bügün vaz geçilmez tarım aletlerinin başında gelir ve yapılan işi %80 oranında kısaltır....
  4. Coca Cola Şerbet Satacak!..

Coca Cola Şerbet Satacak!..

coca cola, şerbet satacak, ramazan ayında, yenilik, yeni mamül, içecek, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ramazan ayında coca cola firması bir yeniliğe imza atacak ve Türkiye'de şerbet satacakmış.Cnbc-e den alınan bilgi şöyle: Dünyanın en büyük gazlı içecek şirketi Coca-Cola, Ramazan şerbeti üretecek. CNBC-e'ye konuşan Coca-Cola İçecek CEO'su Michael...
  5. Erkut:

Erkut:

slm kızlar Bu gece çok garip bir rüya gördüm 9 haftalık hamileyim bebeğimi doğurduğumu gördüm küçücük simsiyah saçları,iri çekik siyah gözlü bir oğlum oldu.Rüyamda bebek beklenenden çok erken geldi.bir tane zıbını vardı mavi hemen onu giydiriyorum abimler falan gidip bebek takımı alıyorlar herşey masmavi bütün kıyafetleri.sıra isim koymaya geliyor biz eşimle kız olursa zeynep naz erkek olursa...

Sayfayı Paylaş