gebe
  1. nurdan_

nurdan_ Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Erkut:

Konu, 'Hamilelik Anılarınız' kısmında nurdan_ tarafından paylaşıldı.

slm kızlar Bu gece çok garip bir rüya gördüm 9 haftalık hamileyim bebeğimi doğurduğumu gördüm küçücük simsiyah saçları,iri çekik siyah gözlü bir oğlum oldu.Rüyamda bebek beklenenden çok erken geldi.bir tane zıbını vardı mavi hemen onu giydiriyorum abimler falan gidip bebek takımı alıyorlar herşey masmavi bütün kıyafetleri.sıra isim koymaya geliyor biz eşimle kız olursa zeynep naz erkek olursa kadir efe diye planladık hep hala da öle isim koymaya geliyorlar kadir efe diyoruz biz oradan biri çıkıyor hayır onun adı zatan var o adınla geldi bilmiyormusun diyor onun adı ERKUT diyor ve bebeğin adı erkut olarak kalıyor.anlamına baktım tekrar şaşırdım çok güzel bir anlamı var çünkü ERKUT:
    Güçlü, dayanıklı erkek. 2. Mübarek insan, kutlu insan. demek sizce bu rüyanın anlamı ne kızlar...

gülfem_MG bunu beğendi.
  2. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    canım ruyanı dıledım.bende cok ruya gorurum.bende ruyamda bır adam oglumun mucahıt olması ıstıoyordu koymadım nedense .neden koymadıgımda bılmıyorum .ısım guzel .sana kalmıs bısey ben koy derım .allah ruyanı hayra cıkarsın.

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Valla nurdan, hayır olsun diyorum. Çünkü rüya yorumlamaktan hiç anlamam. İstersen bilgisine ve imanına güvendiğin bir hocaya danış, sana birşeyler söyleyecektir. Yalnız naçizane söyleyebileceğim şey, güzel anlamlı isim koymanın gerektiği. Hayırlı ve sağlıklı doğumlar diliyorum sana :tik:

4. kartanesi.

kartanesi. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    rüyada dogum yapmak güzel zaten ismin anlamıda bi başka güzel hayır olsun de sen rabbim hayır eder.

5. nurdan_

nurdan_ Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok tşk ederim kızlar :bags:

Erkut: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkut, Tanzanya’ya traktör satacak

Erkut, Tanzanya’ya traktör satacak

erkut traktörleri erkut traktör tıraktörleri traktörler traktör fiyatları ERKUT Traktör’ün Tanzanya’ya traktör ihraç edeceği bildirildi. Erkut Tarım Makinaları Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Zeynep Erkunt Armağan, Macaristan, Bulgaristan, Sudan ve Romanya’nın ardından, bu yıl içerisinde Tanzanya’ya traktör ihraç edeceklerini belirterek, şunları söyledi: ’’Afrika’nın bakir ülkelerinden olan...

Sayfayı Paylaş