gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Erman Kuzu'nun kızı sevgilisiyle gecelerde

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

erman kuzu, türk malı melodi, türk malı melodinin sevgilisi, türk malı melodinin gerçek adı, hazal şenel

Türk Malı dizisinden Erman Kuzu'nun kızı Melodi yani Hazal Şenel, gecelerde sevgilisi ile yakalanmış Melek'lerim. Aman Erman Abi duymasın diyor ve o haberi sizlerle paylaşıyoruz :D:D

Türk Malı dizisinde Abiye-Erman Kuzu çiftinin kızı Melodi'yi canlandıran Hazal Şenel, kendisi gibi oyuncu olan Ali Galip Dereli ile nişanlıydı

Dereli’den ayrılan Şenel, önceki gün yeni sevgilisiyle Asmalımescit’te eğlendi.

Yenilediği imajı ve sarı saçlarıyla dikkat çeken Şenel, ilk kez gazetecilere tepki göstermedi.

Erman Kuzu'nun kızı sevgilisiyle gecelerde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgiliye* iyi geceler mesajları

sevgiliye* iyi geceler mesajları

sevgiliye iyi geceler mesajları iyi geceler mesajı sevgiliye mesajları mesajı sözleri Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim! Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek...
  2. yeşim salkım kızı ve sevgilisiyle gecelerde

yeşim salkım kızı ve sevgilisiyle gecelerde

yeşim salkımın kızı yeşim salkım kızı gizem salkım kaç yaşında yesim salkim kac yasinda Yeşim Salkım sevgilisi Hakan Eratik, Salkım’ ın kızı Gizem ve Gizem’ in sevgilisi hep birlikte eğlendi!... Yeşim Salkım'ın 'Sessiz Gemiler' dizisinde birlikte rol aldığı kendisinden yaşça genç sevgilisi Hakan Eratik ile aşkı tam gaz devam ediyor. Bugüne kadar başından dört evlilik geçen Salkım'ın her...
  3. 2012 sevgiliye iyi geceler mesajları

2012 sevgiliye iyi geceler mesajları

Sevgiliye iyi geceler mesajları arıyorum geceleyin ona mesaj atmadan yatamıyorum. Bu teknoloji ne kadar güzel bişey yha :)
  4. Sevgiliye Söylenecek İyi Geceler Sözleri 2012

Sevgiliye Söylenecek İyi Geceler Sözleri 2012

sevgiliye iyi geceler mesajları sevgiliye iyi geceler sözleri sevgiliye iyi geceler sözleri 2012 İster msn iletinizde , ister faceinizde, ya da yatmadan evvel sevdiğinize mesaj atın, ona en güzel, en romantik şekilde iyi geceler dileyin melekler :) İşte en güzel iyi geceler mesajları.. Sensiz sabaha uyanacağım bi gece nasıl iyi geçebilirki Gecenin en güzel karanlıgına gözlerini...
  5. 2014 Sevgiliye Kısa İyi Geceler Sözleri

2014 Sevgiliye Kısa İyi Geceler Sözleri

iyi geceler sözleri, sevgiliye iyi geceler sözleri, aşkıma iyi geceler sözleri En romantik iyi geceler sözleri arayanlar için sevdiğiniz kişi ile paylaşmak adına sözler arıyorsanız sizlere en beğenilen duygusal aşk sözlerinden oluşan sevgiliye iyi geceler söz ve mesajlarını paylaşıyoruz. *Seni uyurken izlemek isterdim, uyuduğunda yıldız gözlerini öpmek isterdim. işte ozaman bende tatlı...

Sayfayı Paylaş