gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ermenilerden Özür Dileyen Ünlü Popçu Kim

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ermenilerden özür dileyen ünlüler ermeni ünlüler kimler Ermenilerden özür diliyorum kampanyasında ilginç bir imza da göze çarptı. İşte imza atan ünlü popçu;

"Ermeni kardeşlerimden özür diliyorum" kampanyası Türkiye'yi iki kutba ayırdı. Özür dileyenler ve dilemeyenler... Özür kampanyasına tepki gösterenler arasında Genelkurmay Başkanlığı var, özür dileyenler arasında ise ise ünlü pop şarkıcısı Tarkan göze çarpıyor...

Ahmet İnsel, Baskın Oran, Cengiz Aktar'ın başlattığı "Ermeniler'den Özür Diliyorum" kampanyasına destek veren isimlerden biri de pop şarkıcısı Tarkan çıktı.

TARKAN TEVETOĞLU ADIYLA İMZALADI
    Oda TV'nin haberine göre Tarkan Tevetoğlu adıyla imzaladığı bildiride Tarkan, Ermeniler'den yaşadıkları acılar nedeniyle özür diledi.

İmzacılar arasında 12876. sırada bulunan Tarkan'ın özür dilemesi oldukça ilginç bulundu

internethaber

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
  3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    o dilese ne olur dilemese ne olur
    tarkan bu :D

Ermenilerden Özür Dileyen Ünlü Popçu Kim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En iyi popçu kim?

En iyi popçu kim?

popçu isimleri en iyi popçu en iyi popçular popçuların isimleri kadın popçular En iyi popçu kim sizce???
  2. ünlü popçu yalın’a son klibinde hangi güzel eşlik etti?

ünlü popçu yalın’a son klibinde hangi güzel eşlik etti?

yalının adanalı dizisindeki şarkısı yalın kalamadım klibindeki kız yalının son klibi adanalı şarkısı dizisinde P { margin: 0px; } Yalın'a son klibinde Polonya'lı güzel Karolina Rygielska eşlik etti. 2007 Mart ayında Avrupa Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini alan Yalın'ın "Herşey Sensin" albümünün 3'üncü klip şarkısı "Kalamadım" oldu. Klipte Yalın'a Polonya'lı...
  3. Aydınlar ERmenilerden özür diliyor

Aydınlar ERmenilerden özür diliyor

Bir grup aydın, 1915’teki Ermeni tehciriyle ilgili “Özür diliyorum” adıyla bir imza kampanyası başlatıyor. 1915 Ermeni tehcirinde yaşananlar imza kampanyasıyla yeniden gündeme taşınıyor. NTV'nin haberine göre kampanyanın öncülüğünü akademisyenler Ahmet İnsel, Baskın Oran ve Cengiz Aktar ile gazeteci-yazar Ali Bayramoğlu yapıyor. Kampanya metninde, “1915’te Osmanlı Ermenileri’nin maruz...
  4. Ünlü Popçu Suat Suna 'nın Eşi Burcu Balkanlı Kimdir Fotoğrafları

Ünlü Popçu Suat Suna 'nın Eşi Burcu Balkanlı Kimdir Fotoğrafları

Burcu Balkanlı Burcu Balkanlı Suat Suna Geçtiğimiz gece evlenen başarılı pop sanatçısı Suat Suna'nın eşi Burcu Balkanlı hayatı ile ilgili bilgiler paylaşmak istiyoruz sizlerle. :) Ünlü şarkcı Suat Suna'nın eşi. Hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Suat Suna kendilerini görüntüleyen gazetecilerin yanınızdaki bayan kim sorusuna "Zarif ve güzel bayan olarak yazın" dediği...
  5. ünlü popçu bengü trafik kazası geçirdi.......

ünlü popçu bengü trafik kazası geçirdi.......

ünlü sanatçı trafik kazası geçirdi bengü trafik kazası geçirdi ünlü şarkıcı bengü trafik kazası geçirdi birçok şarkılarıyla gönüllerimizde yer edinen ve serdar ortaçla yaptığı düetle dikkatleri üzerine çeken popçu bengü trafik kazası geçirdi.sabah saatlerinde konser dönüşü kaza yapan bengü yaralı olarak kurtuldu.. bengü,trafik kazası,tem,ölüm,yaralı,twitter,serdar ortaç,mehmet...

Sayfayı Paylaş