gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Erol büyükburç'un hayatına giren bayanlar..

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Erol Büyükburç, eşi Ute ile birlikte katıldığı programda Saba Tümer'in "3 bin kadınla birlikte olduğunuz doğru mu" sorusuna "Orada belki abartılı bir laf etmişizdir" diye yanıt verdi. Eşinin "Belki hepsini sayamadılar" esprisi üzerine sözlerine devam eden Büyükburç, eşinin yanında bu kadar rahat konuşabilmesinin nedenlerini de açıkladı: Ben başka boyuttayım "Şimdi belki de bazıları 'Erol Büyükburç, hanımının yanında nasıl böyle laflar eder?' falan diyordur. Ama ben artık başka boyuta geçmiş bir adamım. Benim sıra dışı olduğumu kabul etsinler. Ute'ye bir saygısızlık da yapmadım. Ute'ye geldiğimde her şey arkamda kalmıştı. Ayrıca Ute'nin toleransı da çok önemli..."
    Velihat yetiştiriyorum
    Ünlü sanatçı, geride veliaht bırakabilmek için eşiyle beraber 4 genç solist yetiştirmeye başladığını da belirtti. Büyükburç, "Benim dört tane veliahtım var. Onlar ben öldükten sonra da bu bayrağı taşıyabilecek güçte çocuklar. Adeta yeminlidir onlar. Çünkü bu çok kutsal bir işlev" dedi.

magazinci

Erol büyükburç'un hayatına giren bayanlar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erol Evgin - Kabasını Attık Hayatın

Erol Evgin - Kabasını Attık Hayatın

Çiçek dürbünümü salladım İç içe geçti aşklar, meşkler Daldığım renkli anılar Şekil şekil çiçek açtılar İmbikten geçmişiz, haddelenmişiz Demlenmişiz of, helvelenmişiz Bir de bakmışız aman sabah olmuş Yolun yarısını çoktan geçmişiz Kabasını attık hayatın Yaşıyoruz ince ince Meyana çıktık, dönüyoruz Nakaratı gönlümüzce Kasma kendini rahat bırak Ferahından al, keyfine bak Huysuzluk etme boş...
  2. Erol Evgin - Ah Bu Hayat Çekilmez

Erol Evgin - Ah Bu Hayat Çekilmez

ah bu hayat çekilmez tab ah bu hayat cekilmez nota çekilmez notaları Bende bu cehennem gibi yurek olmasa Hem de deli rüzgâr gibi hasret olmasa Birde cana can katan o sevdan olmasa Birde cana can katan o sevdan olmasa Bende bitip tükenmeyen umut olmasa Ferhat'ın dağları delen sabrı olmasa Birde cana can katan o sevdan olmasa Birde cana can katan o sevdan olmasa Gönlümde bu dinmek bilmez...
  3. Fahriye Evcen Hayatıma ilk giren erkek Özcan

Fahriye Evcen Hayatıma ilk giren erkek Özcan

Fahriye Evcen, Instyle dergisine çok çarpıcı açıklamalarda bulundu "Özcan benim ilk erkek arkadaşım. Ben hayatını doğru dürüst yaşayan insanları severim" Reyting rekorları kıran Yaprak Dökümü dizisinin Necla’sı Fahriye Evcen bu ayki Instyle dergisine konuştu. Evcen, sanat ve özel hayatı ile ilgili sorulara tüm içtenliğiyle cevap verdi. İşte genç yıldızın, dergi ile yaptığı...
  4. Erol Günaydın Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Erol Günaydın Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Bu konu; erol günaydın hayatı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk tiyatrosunun ve sinema dünyasının büyük isimlerinden usta oyuncu Erol Günaydın bu gün hayata gözlerini yumdu. Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Erol Günaydın hayatı hakkında sizlere bilgiler veriyoruz bu sayfamızda... 1933'te Trabzon Akçaabat'a dünyaya gelen Günaydın, tiyatroya Galatasaray...
  5. Erol Köse Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Erol Köse Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Bu konu; Erol Köse Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 80li yıllarda Komedi Dans Üçlüsü grubuyla adını duyuran Erol Köse, son yıllarda popçu Gülşen 'le olan olaylı ilişkisi ve ayrılığının ardından enteresan çıkışlarıyla magazin basınında sıkça yer aldı. Bu sayfamızda merak edenler için Erol Köse 'nin hayatı hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere... Erol...

Sayfayı Paylaş