gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Erol Evgin 41.Sanat Yılını Kutladı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

41 kere maşallah Erol Evgin'e :nazar: [​IMG]

Sanat hayatının 40'ıncı yılı dolayısıyla Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda konser veren Erol Evgin şarkılarının yanı sıra esprileriyle de coşkuyu doruğa çıkarttı. Sanat hayatında 40. yılını geride bırakan ünlü şarkıcı Erol Evgin, önceki gün Harbiye Açıkhava'da müzikseverlere muhteşem bir gece yaşattı. Söylediği şarkıların yanı sıra esprileriyle de alkış alan Evgin, Nilüfer'in sahnede kostüm değiştirmesi ve Ajda Pekkan'ın şarkılarını mayoyla söylemesi hakkında esprili yorumlar yaptı. Evgin, "Sanat yaşantımda 40. yılımı dolduruyorum. Seneye kutlayacağım ki '41 kere maşallah' desinler. Hem benim bacaklarım Ajda'nın bacaklarından daha güzel ve daha taştır" dedi.

Erol Evgin, unutulmayan şarkılarını yorumladıktan sonra konserinde Elvis Presley, Adamo, Barış Manço, Cem Karaca ve Tanju Okan'ın unutulmaz şarkılarını söyledi. Bu arada kendisine şarkılarını veren Çiğdem Talu ve Melih Kibar'ı da unutmayarak hayranlarıyla birlikte anmayı ihmal etmedi. Bedia Muvahit'in kendisine olan aşkını da dile getiren Evgin, anlattığı fıkralarla konukları kahkahalara boğdu.

Erol Evgin 41.Sanat Yılını Kutladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erol EVGİN

Erol EVGİN

Erol EVGiN 1947, istanbul Moda doğumlu. istanbul Erkek Lisesi'ni ve Devlet Güzel Sanatlar Akademisi (Mimar Sinan üniversitesi) Yüksek Mimarlık Bölümü'nü bitirdi. ilk plağı 1968'de yayımlandı "Sen-Eski Günler". 1976'da türk Pop Müziği'nde ilk kez kitlelerle kucaklaşan bir ekip çalışmasına Çiğdem Talu ve Melih Kibar ile birlikte imza attı. "işte öyle Bir şey" (Altın...
  2. Erol Evgin - İbadetim

Erol Evgin - İbadetim

Sensizlik var yarınlarda Biliyorum gideceksin Yenik düşüp imkansıza Biz ayrıldık diyeceksin Sarıldığım mutluluklar Yok olacak yokluğunda Vuracaksın yüreğimden Bir elveda kurşunuyla... Seni sevmek ibadetim Vazgeçemem biliyorsun İster doğru, ister yanlış Seviyorum lanet olsun!.. Yaşanacak hatıralar Ölene dek defalarca Gün sayacak yılgın kalbim Bir müebbet yalnızlıkta... Sarıldığım...
  3. Erol Evgin - Ben İmkansız

Erol Evgin - Ben İmkansız

Bir yumak sarar gibi geçtim acılardan Bir kilit yüreğimde, bir demir kapı Kuş uçmaz kervan geçmez bir yerlerdeyim Belki de aşk dediğin erişilmez olmalı... Ben imkansız aşklar için yaratılmışım Ne kavuşmayı bilirim ne unutmayı.... Kayboldum kuytusunda yalnızlıkların Yaşadım en karasını sevdaların Sensizlik bir ok gibi canıma saplanlamalı Coşmalı yanardağlar, kasırgalar kopmalı Aşkın bir zehir...
  4. Selçuk Ural 45. sanat yılını kutladı

Selçuk Ural 45. sanat yılını kutladı

selçuk ural, 45. sanat yılı kutlaması, sezen aksu, mustafa ceceli, ferhat göçer, düet, konser, geceden görüntüler, haberler ve dahası sizleri bekler arkadaşlar Selçuk Ural 45. sanat yılını, Sezen Aksu - Mustafa Ceceli - Ferhat Göçer gibi ünlerin düetleri ile büyük bir konser vererek kutladı Melek'lerim. Usta yorumcuya, başarısının devamını diliyor ve geceden haberleri, görüntüleri...
  5. Erol Evgin Yeni Yıla Sensiz giriyorum Şarkı sözleri

Erol Evgin Yeni Yıla Sensiz giriyorum Şarkı sözleri

yeni yıla sensiz giriyorum erol evgin yeni yıla sensiz giriyorum şarkı sözleri burada arkadaşlar. 2012 yılına sayılı günlerin kaldığı bu günlerde, yeni yıla sensiz giriyorum diyenler için Erol Evgin Yeni Yıla Sensiz giriyorum şarkı sözleri ile yeni yıl hediyesi sunmak istiyoruz Melek'lerim. Bu şarkı tüm yanlızlara ve sevgilisinden uzakta olanlara gelsin. Yeni yıla sensiz giriyorum Bu...

Sayfayı Paylaş