gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Erol Evgin - Bir Bakışın Yetti

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Hiç kimsem olmadı benim hayatta Ne yürekten seven, ne aşkı bilen Kapılmış giderken bir çılgınlıga
    En umutsuz günde çıktın karşıma

Tarifsiz acılarla yüklü günlerimi
    Çileli bir hayatın bütün izlerini
    Bir bakışın yetti unutturmaya
    bir bakışın yetti canım unutturmaya

bir kenara itilmiş gençlik günlerimi
    Gözyaşıyla geçip giden yanlız gecelerimi
    Bir tek sözün yetti unutturmaya
    bir tek sözün yetti canım unutturmaya

Bir bakışın yetti canım unutturmaya

Hiç kimse olmadı benim hayatta
    Ne bir yol gösteren, ne akıl veren
    Tam alışmıştımki bu yanlızlıga
    Bir tek gülüşünle girdin dünyama

Bir kenara itilmiş gençlik günlerimi
    Gözyaşıyla geçip giden yanlız gecelerimi
    Bir tek sözün yetti unutturmaya
    Bir tek sözün yetti canım unutturmaya

Söz : Çiğdem Talu
    Müzik : Melih Kibar

Erol Evgin - Bir Bakışın Yetti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erol EVGİN

Erol EVGİN

Erol EVGiN 1947, istanbul Moda doğumlu. istanbul Erkek Lisesi'ni ve Devlet Güzel Sanatlar Akademisi (Mimar Sinan üniversitesi) Yüksek Mimarlık Bölümü'nü bitirdi. ilk plağı 1968'de yayımlandı "Sen-Eski Günler". 1976'da türk Pop Müziği'nde ilk kez kitlelerle kucaklaşan bir ekip çalışmasına Çiğdem Talu ve Melih Kibar ile birlikte imza attı. "işte öyle Bir şey" (Altın...
  2. Erol Evgin - Yürekli Kadın

Erol Evgin - Yürekli Kadın

Sen yürekli kadınsın, beni vurmaktan korkma Gitmen gerekirse git, hiçbir borcun yok bana Aslında benden değil, kendinden gidiyorsun Sen kendinle vedalaş, ama benimle asla Ne söylersen söyle ama sevdama dil uzatma Gidemiyormuş gibi yapma allah aşkına Sen yürekli kadınsın, beni vurmaktan korkma!.. Sen gururlu kadınsın, beni yıkmaktan korkma İstersen beni suçla, yapamadıklarımla Yüreğin önden...
  3. Erol Evgin - Yalan

Erol Evgin - Yalan

Bak işte herşey bitti İki yabancıyız şimdi Bir merhaba bile kalmadı bize Bunca yıldan geriye... Sıcacık bir merhaba Anısına o yılların Oysa herşeyi yaktı yok etti O senin yalanların... Büyülü, tutkulu bir yangındı yaşanan Küllerin ardında kalan her şey yalan Yalan, yalan, o yalan gözlerin Yalan, yalan, yalan yeminlerin Umutsuz bir gününde Uzunan bir dost eli Arayıp soran, tanıyan bilen...
  4. Erol Evgin - İbadetim

Erol Evgin - İbadetim

Sensizlik var yarınlarda Biliyorum gideceksin Yenik düşüp imkansıza Biz ayrıldık diyeceksin Sarıldığım mutluluklar Yok olacak yokluğunda Vuracaksın yüreğimden Bir elveda kurşunuyla... Seni sevmek ibadetim Vazgeçemem biliyorsun İster doğru, ister yanlış Seviyorum lanet olsun!.. Yaşanacak hatıralar Ölene dek defalarca Gün sayacak yılgın kalbim Bir müebbet yalnızlıkta... Sarıldığım...
  5. Erol Evgin - Ben İmkansız

Erol Evgin - Ben İmkansız

Bir yumak sarar gibi geçtim acılardan Bir kilit yüreğimde, bir demir kapı Kuş uçmaz kervan geçmez bir yerlerdeyim Belki de aşk dediğin erişilmez olmalı... Ben imkansız aşklar için yaratılmışım Ne kavuşmayı bilirim ne unutmayı.... Kayboldum kuytusunda yalnızlıkların Yaşadım en karasını sevdaların Sensizlik bir ok gibi canıma saplanlamalı Coşmalı yanardağlar, kasırgalar kopmalı Aşkın bir zehir...

Sayfayı Paylaş