gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Erol Evgin - İşte Öyle Bir Şey

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Seni düşündüm dün akşam yine Sonsuz bir umut doldu içime Birde kendimi düşündüm sonra
    Bir garip duygu çöktü omzuma

Hani ıssız bir yoldan geçerken
    Hani bir korku duyarda insan
    Hani bir şarkı söyler içinden
    İşte öyle bir şey

Hani eski bir resme bakarken
    Hani yılları sayarda insan
    Hani gözleri dolarya birden
    İşte öyle bir şey,işte öyle bir şey

Seni düşündüm dün akşam yine
    Bir garip huzur doldu içime
    Birde kendimi düşündüm sonra
    Bir garip duygu çöktü omzuma

Hani yıldızlar yanıp sönerken
    Hani bir yıldız düşerde insan
    Hani bir telaş duyarda birden
    İşte öyle bir şey

Hani yağmurlar yağarya bazen
    Hani gök gürler ya arkasından
    Hani şimşekler çakar peşinden
    İşte öyle bir şey,işte öyle bir şey

Erol Evgin - İşte Öyle Bir Şey konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erol Evgin - Tüm Bir Yaşam

Erol Evgin - Tüm Bir Yaşam

Daha seni ilk gördüğümde Daha yüzüne baktığımda Bana baharı anımsatan Bir umut doldu içime Daha seni ilk gördüğümde Daha elini tuttuğumda Yaşamaya şimdi başlıyorsun Dedim kendi kendime Öyle büyük bir mutluluk Bir anlam verdi ki Seninle geçen o 1 yıl Yaşantıma Öyle çok sevdim ki seni Öyle çok ki anlatamam O bir yılın anlamını Bin yıl geçse de unutmam Öyle çok sevdim ki seni Öyle çok ki...
  2. Erol Evgin - Bir Şarkı Daha Söyle

Erol Evgin - Bir Şarkı Daha Söyle

Anlat nasıl geçti bensiz yılların Bana aşklarını sen anlat önce Göster yüreğinin öbür yüzünü Bensiz anılarda kim vardı söyle Susarak haykırdığın kimin ismiydi Kimi gizliyordun sen düşlerinde Ben değilsem eğer gözlerindeki Seni paylaştığım hayal kim söyle Şimdi bir şarkı daha söyle Bir gemi daha yak Bir dünya daha yık, farketmez Artık böyle gidilmez Bu kadar acı yetmez İhanetin olsun fark etmez
  3. Erol Evgin - Bir Sevda Masalı

Erol Evgin - Bir Sevda Masalı

Bir sevda masalı bu İlmek ilmek dokunmuş Sevgi ile yoğrulmuş Bir varmış bir de yokmuş Bir sevda masalı bu Paylaştıkça büyümüş Özenle sürdürülmüş Renkli sımsıcak bir düş
  4. Erol Evgin - Bir De Bana Sor

Erol Evgin - Bir De Bana Sor

Nerden aklıma esti kimbilir Gezdim dün gece şehri şöyle bir Herkes evinde kendi halinde Heryerde huzur her yerde neşe Bir ben uykusuz bir ben huzursuz Bir ben çaresiz bir ben sensiz Gel sen ne çektiğimi bir de bana sor Nerde nasıl yaşarım bir de bana sor Evlerin ışıkları bir bir yanarken Bendeki karanlığı gel de bana sor Nerden aklıma esti kimbilir Gezdim dün gece şehri şöyle bir Eski...
  5. Erol Evgin - Bir Bakışın Yetti

Erol Evgin - Bir Bakışın Yetti

Hiç kimsem olmadı benim hayatta Ne yürekten seven, ne aşkı bilen Kapılmış giderken bir çılgınlıga En umutsuz günde çıktın karşıma Tarifsiz acılarla yüklü günlerimi Çileli bir hayatın bütün izlerini Bir bakışın yetti unutturmaya bir bakışın yetti canım unutturmaya bir kenara itilmiş gençlik günlerimi Gözyaşıyla geçip giden yanlız gecelerimi Bir tek sözün yetti unutturmaya bir tek...

Sayfayı Paylaş