gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Erol Evgin - Yanımda Sen Olmalıydın

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

İçimde tuhaf bir sıkıntı Nasıl da sancıyor şakaklarım Sırtımda koskoca bir dünya
    Zindanlar dolusu yalnızlığım

Nedir bu zulüm, bu gölgeler kim ?
    Kim bu yanımdaki sahte sevdalı
    Neden hep düşlerde kalasın
    Neden gerçek olan hep bir başkası

Oysa sen, sen olmalıydın beklediğim yolcu
    Senin için giyinip kuşanmalıydım
    Yüreğimin yarısı bir tek senin hakkındı
    Şimdi yanımda sen olmalıydın

Erol Evgin - Yanımda Sen Olmalıydın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erol EVGİN

Erol EVGİN

Erol EVGiN 1947, istanbul Moda doğumlu. istanbul Erkek Lisesi'ni ve Devlet Güzel Sanatlar Akademisi (Mimar Sinan üniversitesi) Yüksek Mimarlık Bölümü'nü bitirdi. ilk plağı 1968'de yayımlandı "Sen-Eski Günler". 1976'da türk Pop Müziği'nde ilk kez kitlelerle kucaklaşan bir ekip çalışmasına Çiğdem Talu ve Melih Kibar ile birlikte imza attı. "işte öyle Bir şey" (Altın...
  2. Erol Evgin - Yalan

Erol Evgin - Yalan

Bak işte herşey bitti İki yabancıyız şimdi Bir merhaba bile kalmadı bize Bunca yıldan geriye... Sıcacık bir merhaba Anısına o yılların Oysa herşeyi yaktı yok etti O senin yalanların... Büyülü, tutkulu bir yangındı yaşanan Küllerin ardında kalan her şey yalan Yalan, yalan, o yalan gözlerin Yalan, yalan, yalan yeminlerin Umutsuz bir gününde Uzunan bir dost eli Arayıp soran, tanıyan bilen...
  3. Erol Evgin - İbadetim

Erol Evgin - İbadetim

Sensizlik var yarınlarda Biliyorum gideceksin Yenik düşüp imkansıza Biz ayrıldık diyeceksin Sarıldığım mutluluklar Yok olacak yokluğunda Vuracaksın yüreğimden Bir elveda kurşunuyla... Seni sevmek ibadetim Vazgeçemem biliyorsun İster doğru, ister yanlış Seviyorum lanet olsun!.. Yaşanacak hatıralar Ölene dek defalarca Gün sayacak yılgın kalbim Bir müebbet yalnızlıkta... Sarıldığım...
  4. Erol Evgin - Ben İmkansız

Erol Evgin - Ben İmkansız

Bir yumak sarar gibi geçtim acılardan Bir kilit yüreğimde, bir demir kapı Kuş uçmaz kervan geçmez bir yerlerdeyim Belki de aşk dediğin erişilmez olmalı... Ben imkansız aşklar için yaratılmışım Ne kavuşmayı bilirim ne unutmayı.... Kayboldum kuytusunda yalnızlıkların Yaşadım en karasını sevdaların Sensizlik bir ok gibi canıma saplanlamalı Coşmalı yanardağlar, kasırgalar kopmalı Aşkın bir zehir...
  5. Erol Evgin "Göz Bebeğim Sen Çok Yaşa" yeni albümü

Erol Evgin "Göz Bebeğim Sen Çok Yaşa" yeni albümü

erol evgin yeni albüm erol evgin yeni şarkıları son albüm erol evgin, yeni albümü, 2011 albümü, albümdeki şarkılar, yeni şarkıları, göz bebeğim sen çok yaşa albümü hakkında merak ettiğiniz herşey burada arkadaşlar. Erol Evgin, 2011 yılına damgasını vuracak bir albüm çıkardı Melek'ler. Albümünün adı "Göz Bebeğim Sen ÇOk Yaşa" şarkılarının çoğu oğlu Murat Evgin'e ait:) Detaylı...

Sayfayı Paylaş