gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Erol Evgin Yeni Yıla Sensiz giriyorum Şarkı sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yeni yıla sensiz giriyorum erol evgin yeni yıla sensiz giriyorum şarkı sözleri burada arkadaşlar. 2012 yılına sayılı günlerin kaldığı bu günlerde, yeni yıla sensiz giriyorum diyenler için Erol Evgin Yeni Yıla Sensiz giriyorum şarkı sözleri ile yeni yıl hediyesi sunmak istiyoruz Melek'lerim. Bu şarkı tüm yanlızlara ve sevgilisinden uzakta olanlara gelsin. [​IMG]

Yeni yıla sensiz giriyorum

Bu senem sensiz mi gececek?

Herkes gülüp eğlenirken

Gözlerimden yaslar mı süzülecek?

Acıların en lüks gecesi

Işıl ışıl bir yalnızlık bu

Ne bir ümit var ne dileğim

Senin hediyen bu ayrılık ahh

Yine de hoş geldin yeni yıl

Ne de hosgelir ya ayrılık

Yeni yıla sensiz giriyorum…

Müzik: Murat Evgin

Söz: Dr. Selma Çuhacı – Murat Evgin

Düzenleme: Murat Evgin

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yeni yıla yalnız girme sende bu kadar üzülüyorsan....

Erol Evgin Yeni Yıla Sensiz giriyorum Şarkı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erol EVGİN

Erol EVGİN

Erol EVGiN 1947, istanbul Moda doğumlu. istanbul Erkek Lisesi'ni ve Devlet Güzel Sanatlar Akademisi (Mimar Sinan üniversitesi) Yüksek Mimarlık Bölümü'nü bitirdi. ilk plağı 1968'de yayımlandı "Sen-Eski Günler". 1976'da türk Pop Müziği'nde ilk kez kitlelerle kucaklaşan bir ekip çalışmasına Çiğdem Talu ve Melih Kibar ile birlikte imza attı. "işte öyle Bir şey" (Altın...
  2. Erol Evgin - Bir Şarkı Daha Söyle

Erol Evgin - Bir Şarkı Daha Söyle

Anlat nasıl geçti bensiz yılların Bana aşklarını sen anlat önce Göster yüreğinin öbür yüzünü Bensiz anılarda kim vardı söyle Susarak haykırdığın kimin ismiydi Kimi gizliyordun sen düşlerinde Ben değilsem eğer gözlerindeki Seni paylaştığım hayal kim söyle Şimdi bir şarkı daha söyle Bir gemi daha yak Bir dünya daha yık, farketmez Artık böyle gidilmez Bu kadar acı yetmez İhanetin olsun fark etmez
  3. Erol Evgin 41.Sanat Yılını Kutladı

Erol Evgin 41.Sanat Yılını Kutladı

41 kere maşallah Erol Evgin'e :nazar: Sanat hayatının 40'ıncı yılı dolayısıyla Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda konser veren Erol Evgin şarkılarının yanı sıra esprileriyle de coşkuyu doruğa çıkarttı. Sanat hayatında 40. yılını geride bırakan ünlü şarkıcı Erol Evgin, önceki gün Harbiye Açıkhava'da müzikseverlere muhteşem bir gece yaşattı. Söylediği şarkıların yanı sıra esprileriyle de alkış...
  4. Erol Evgin "Göz Bebeğim Sen Çok Yaşa" yeni albümü

Erol Evgin "Göz Bebeğim Sen Çok Yaşa" yeni albümü

erol evgin yeni albüm erol evgin yeni şarkıları son albüm erol evgin, yeni albümü, 2011 albümü, albümdeki şarkılar, yeni şarkıları, göz bebeğim sen çok yaşa albümü hakkında merak ettiğiniz herşey burada arkadaşlar. Erol Evgin, 2011 yılına damgasını vuracak bir albüm çıkardı Melek'ler. Albümünün adı "Göz Bebeğim Sen ÇOk Yaşa" şarkılarının çoğu oğlu Murat Evgin'e ait:) Detaylı...
  5. yeni yıla sensiz giriyorum

yeni yıla sensiz giriyorum

Yine yeni bir yıl geliyor ve ben yine bu yılda sensiz giriyorum gelen yıla. Biliyorum kimileri boş boş okuyacak bu yazıyı. kim diyecekler. Ben kendimi sen kendini biliyorsun. Dedim ya bu yılada sensiz giriyorum. Lütfen bana bu yıla sensiz giriyorumla ilgili yazı gönderin varsa yazılar yada resimlerde olabilir. Hakan.

Sayfayı Paylaş