gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Erol Evgin'in en acı konseri

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kendisine baş sağlığı,annesine ALLAH'tan rahmet dileriz... M.M

Annesinin ölüm haberini sahnede alan Erol Evgin, bu haberi programının sonuna kadar dinleyicilerinden gizledi.

Annesinin ölüm haberini Gaziantep'te çıktığı sahnede alan ünlü sanatçı Erol Evgin, bu haberi programının sonuna kadar dinleyicilerinden gizledi.
    Zaman zaman gözleri dolarak şarkılarını seslendiren Evgin, programı sonunda, "Bugün benim için çok acılı bir gün. Annemi kaybettim. İyi ki geldiniz acımı hafiflettiniz. Çıkarken de bir Fatiha okursanız beni mutlu edersiniz" dedi ve gözyaşlarını tutamadı.
    25 Aralık Gaziantep'in kurtuluş günü nedeniyle önceki akşam Büyükşehir Belediyesi ve Gaziantep Kulübü tarafından düzenlenen ‘Kurtuluş Konseri’nde sahne alan Erol Evgin konserinde duygusal anlar yaşandı. Önceki sabah yaşamını yitiren annesi 90 yaşındaki Naciye Evgin'in ölüm haberini, Büyükşehir Belediyesi Onat Kutlar Tiyatro Salonu'nda sahneye çıkmadan 1 saat önce alan Evgin, konserini iptal etmedi. Aldığı haberle sarsılan şarkıcı, acısını konser sonuna kadar salonu dolduran 2 bin hayranından gizledi ve programını tamamladı. Naciye Evgin'in cenazesinin bugün (cuma) İstanbul Kadıköy'deki Moda Camii'nde öğle namazından sonra defnedilecek.

Erol Evgin'in en acı konseri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın en acı biberi

Dünyanın en acı biberi

Dünyanın en acı biberi Dünyanın en acı biberi Dünyanın en acı biberi bulundu! Hindistan'ın kuzeyinde yetiştirilen kırmızı biberin dünyadaki en acı biber olduğu bilimsel olarak kanıtlandı. Yerlilerin 'bhut jolokia' (hayalet biber) diye adlandırdığı biberde, acılığı ölçen 'Scoville' biriminden 1 milyondan fazla olduğu tespit edildi. Dışarıdan gelenlerin bu biberi...
  2. Everest'te dünyanın en yüksek konseri

Everest'te dünyanın en yüksek konseri

Kanserden kurtulanların hastalığa dikkat çekmek için düzenlediği dünyanın "en yüksek konseri", 21 Ekim'de Everest dağında verilecek. Kanserden kurtulanların hastalığa dikkat çekmek için düzenlediği dünyanın "en yüksek konseri", 21 Ekim'de Everest dağında verilecek. devamı
  3. en uzun konser rekoru

en uzun konser rekoru

konser rekoru Trabzon Genç Müzisyenler Derneğinin 5 üyesi, 51 saat konser vererek, ''en uzun grup konseri'' rekorunu kırdı. Trabzon Genç Müzisyenler Derneğinin (GMD) 5 üyesi, 51 saat konser vererek, Hindistanlı bir grubun ''en uzun grup konseri'' rekorunu kırdı. Trabzon'da 100. Yıl Parkı'nda 17 Temmuz günü saat 21.00'den itibaren konser vermeye başlayan grup üyeleri, hedefleri olan 61...
  4. en acı anlar

en acı anlar

en acı anlar hamile iken eşimden ayrıldım şimdi ise kızım 5 yaşında. hastaneden çıktım o günü ölsem unutmam.herkesin eşi güllerle çiçeklerle gelip evlatlarını kucaklarına alırken ben ,se sanki çocuçu sokaktan bulmuşum annem ile beraber çıktım o hastaneden o günü ao acıyı hiç unutamam.şimdi 2. evliliğime doğru yol aldım her şey çok güzel 8 sene sonra sırf o hastaneden eşimle beraber çıkabilmem...
  5. Erol Evgin Konseri (4 haziran)

Erol Evgin Konseri (4 haziran)

erol evgin, konser tarihleri, 4 haziran konseri, yeni albümü, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Erol Evgin'in 4 Haziran'da vereceği konserin ayrıntıları şöyle; Mekan: Romeo Juliet İstanbul Başlangıç Tarihi: 04 Haziran 2011 22:00 Bitiş Tarihi: 04 Haziran 2011 23:59 Fiyatlar: Tam - 45.00 TL-Öğrenci 35.00 TL

Sayfayı Paylaş