gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Erol Köse Cem Yılmaz Twitter kavgası

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

erol köse twitter cem yılmaz twitter

Ünlüler dünyasının sivri dilli Erol Köse'si bu kez de Cem Yılmaz kavgasıyla gündeme geldi Melek'lerim. Evet Cem Y/ılmaz ve Erol Köse Twitter'dan kavga etti, işte o haber Melek'lerim.

Cem Yılmaz'ı hepimiz biliriz ki twitter'da mesaj yayınlamaz hatta twitter kullanmaz. Ama dün Erol Köse'den nasibini alan Cem Yılmaz dayanamadı ve iki twit yayınladı.

Erol Köse uzun zamandır twitter'da ünlülerin özellerini ifşa ediyor. Bu nedenlede pek çok ünlü ile mahkemelik oldu. Hatta attığı twitler yüzünden şiddete bile maruz kaldı. Ama akıllandı mı? Hayır yine uslu durmadı ve bu kez hedefi geçtiğimiz ay dünya evine giren Cem Yılmaz oldu.

Köse Twitter sayfasından Cem Yılmaz ve evliliği hakkında ağır iddialarda bulundu. Kısa bir süre sonra hakkında yazılanlardan haberdar olan Cem Yılmaz konuyu mahkemeye taşıyacağını duyurdu. Hızını alamayan Erol Köse ise imalarda bulunarak Cem Yılmaz'ı tehdit etti.

Erol Köse'nin yazdığı twitleri malesef burda paylaşmayacağım çünkü gerçekten çirkin ithamlar ama Cem Yılmaz'ın verdiği cevap netti.

Erol Köse Cem Yılmaz Twitter kavgası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem yılmaz

Cem yılmaz

1- Kadin Sunnetci: Ben gecen sene bir haber okudum gazetede,kadin sunnetci diye magazin haber vardi.Az bulunur bisiy diye haber yapmislar.Ben 78 senesinde sunnet oldum,kadindi sunnetci,kari koca sunnetciydiler,beyfendi abimi kesti kadin da beni kesti.Cok onemli bisiy degil ama,beyler ozenmesin,uyusturuyolar seni.Simdi kesecek olsa kadini uyusturmak lazim.Zaten o da kesemez,ben buna kiyamam der...
  2. Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

cem yılmaz cem yilmaz
  3. Erol Köse İddilalı

Erol Köse İddilalı

geçtiğimiz günlerdeki bir haberimizde Erol Köse,Gülşen ve Hande Yener üçlüsünden bahsetmiştik şimdi yine o konuya değiniyoruz..... '10 BİN SATAN ALBÜMLE İŞİM OLMAZ!' HANDE YENER'İN, BİR DÖNEM ARALARINDAN SU SIZMAYAN ESKİ PRODÜKTÖRÜ EROL KÖSE'YE İLİŞKİN KORKULARININ ORTAYA ÇIKMASI, MÜZİK DÜNYASINA BOMBA GİBİ DÜŞTÜ... Yener'in şarkılarının eski kayıtlarını derleyerek yeni bir albüm piyasaya...
  4. Erol Köse Öpüşürken Yakalandı :)

Erol Köse Öpüşürken Yakalandı :)

Erol Köse Öpüşürken Yakalandı .... İzmir Michelle adlı gece kulübünün açılış partisine katılan Erol Köse, içeri bir sarışın kadınla girdi. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenen Erol Köse ile yanındaki kadın öpüşürken flaşlar patlamasıyla ayrıldı. Sakin tavırlarıyla dikkat çeken Erol Köse, gece boyunca yine elinden telefonu düşürmeyerek twett atmayı sürdürdü. Gecenin ilerleyen...
  5. Erol Köse Öldü mü?

Erol Köse Öldü mü?

Erol Köse öldü Erol Köse öldü haberleri Erol Kösenin ölüm haberi Sanatçılar hakkın da yaptığı şok açıklamalarla son yıllarda adından çokca söz ettiren Erol Köse için öldü iddiaları sosyal medyayı salladı. Erol Köse'nin öldü haberlerinin yalan olduğu anlaşılınca hayranları twitter sayfasınına akın etti. Haber ile ilgili detaylar şöyle; Köse, Sosyal medyada yer aldığı gibi bir durumunun...

Sayfayı Paylaş