gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Erol Kose "Nil Erkoçlar Henüz Ameliyat Olmadı!" Dedi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Erol Kose "Nil Erkoçlar Henüz Ameliyat Olmadı!" Dedi haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, yapımcı Erol Köse yine bir konuştu pir konuştu, büyük bir bomba patlattı. Köse'nin söylediklerine göre Nil Erkoçlar henüz erkek olmamış! İşte haberin detayları...

Kanaltürk’te yayınlanan “2. Sayfa” programının bugünkü konuğu ünlü prodüktör Erol Köse, Nil Erkoçlar’ın henüz cinsiyet değiştirme ameliyatı olmadığını iddia etti.

Erol Köse, Nil Erkoçlar’ın, heyet raporuyla hormon tedavisi gördüğü ve göğüslerinin alındığını, ancak erkek olması için gerekli operasyonu henüz geçirmediğini söyledi. Ünlü prodüktör sözlerine şöyle devam etti: “Ben bunu nereden biliyorum? Haksızlığa uğramış bir doktor hanım, bu operasyonun sorumlusu olan doktor hanımla konuştum. Kendisi beni aradı ve “Röportajlarda adım geçmedi. Sanki diğer doktorlar konuya hakimmiş gibi açıklamalar yaptı. Adımızın bilinçli olarak zikredilmediğini, kamufle edilmeye çalışıldığını düşünüyoruz. Ben de bunun üzerine konuşma gereği duydum. Biz bir süreçteyiz, bu süreç henüz bitmedi ama bitmiş gibi gösteriliyor.”

2. rosalindaa

rosalindaa Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    ilgınc bır kadın bır erkek cınsyte tartısmları gunlerce suruyo.. yazık nilmi dıycez ruzgar mı dıycez..S allah sonunu hayır etsın.

TİTAN bunu beğendi.
Erol Kose "Nil Erkoçlar Henüz Ameliyat Olmadı!" Dedi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dediler....

dediler....

Söze başlarken dostu an dediler Onu anan söze mercan dediler Gül yüzün görüp hüsn ü ân dediler Korkma dur yolunda ver can dediler Söze dökmüşsün içi boş pazarın Hayal hakikat seçemez nazarın Nefsine geçmez zayıftır azarın Hakka kul olamaz her can dediler Dilden kalbine indir gel sözünü Hakka can ile döndür gel yüzünü Keremden üste yandır gel özünü Hakikat yoluna gir can dediler Gir...
  2. ''...'' dedim,''...'' dedi!!!

''...'' dedim,''...'' dedi!!!

Sevmek dedim. ''Yoluna ölmek'' dedi. Yol dedim. ''Alıp başını gitmek'' dedi. Gitmek dedim. ''Bir ahh çekip dostlardan ayrılmak'' dedi. Dost dedim. ''Durdu bana baktı dost diye mırıldandı. Yüreğime nasıl koysam bilemediğim'' dedi. Yürek dedim. ''Dünyaları içine sığdıramadığım'' dedi. Dünya dedim. ''Hayatın bir yüzü'' dedi. Yüz dedim. ''Ardında ne gizli bilemediğim'' dedi. Giz dedim. ''Hep...
  3. Dedim-Dedin...

Dedim-Dedin...

Dedim; Çok yalnızım. Dedin; " Ben ki sana çok yakınım(Bakara Süresi-186) Dedim; Evet biliyorum Sen bana yakınsın ama ben Senden uzağım, keşke ben de Sana yakın olabilseydim. Dedin; " Rabbini sabah akşam, yüksek olmayan bir sesle, kendi kendine, ürpertiyle, yalvara yalvara ve için için zikret " (Araf süresi-205) Dedim; Bu da Senin yardımını ister. Dedin; "Allah'ın...
  4. burasida benim siir kosem olsun

burasida benim siir kosem olsun

burasida benim kosem olsun burasida benim kosem olsun
  5. 2012 Kose koltuk takimlari

2012 Kose koltuk takimlari

2012, kose koltuk, kose koltuk modelleri, kose koltuk takimlari, kose koltuk takimi konusu burada melekler Merhaba melekler, Salonlarimizin vazgeçilmezi haline gelen köşe takımları yepyeni modern tasarımlarla karşımızda. Deri modelleriyle, farklı kumaş ve renk seçenekleriyle hepsi birbirinden güzel. Eğer sizde evinize bir köşe takımı almak istiyorsanız bu modelleri mutlaka inceleyin....

Sayfayı Paylaş