gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Erol Köse'den Bir İddia Daha!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Erol Köse'den Bir İddia Daha haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Rüzgar Erkoçlar ile ilgili olarak yaptığı açıklamlarla uzun süğredir magazin basınında yer alan Erol Köse yeni bir sansasyona daha imza attı. Yeni yaptığı açıklamaya göre şarkıcı İntizar çift cinsiyetliymiş!

Köse: "Herkes her şeyi bilir ama konuşmaz. Dile gelmez. Ben bir albüm yapmıştım 'Ihlamurlar Altında' diye. Yıldız Tilbe tarzı yanık şarkılar vardı içinde..."

"O zamanlarda İntizar adlı şarkıcının çift cinsiyetli olduğu iddiası vardır sektörde. Hermafrodit denilen bir şey var. Bu gelen bir iddianın Erol Köse tarafından dile getirilmesidir. Sanatçımken kendisine de sordum, yalanlamadı"

Haberlerin ardından İntizar bir basın açıklaması yaptı.

"Bu sabah uyandığımda şahsımla ilgili komik bir iddiayla karşılaştım. Sizlerinde bildiği gibi 3 ay önce Hacca gittim. Sanırım yeni çıkan albümümün satış rakamları bazılarını rahatsız etmiş. Çıkan bu haberlere sadece gülüp geçiyorum. ŞEYTAN HER DEVİRDE İNSANLARLA UĞRAŞIR.

Erol Köse'den Bir İddia Daha! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erol Evgin - Bir Şarkı Daha Söyle

Erol Evgin - Bir Şarkı Daha Söyle

Anlat nasıl geçti bensiz yılların Bana aşklarını sen anlat önce Göster yüreğinin öbür yüzünü Bensiz anılarda kim vardı söyle Susarak haykırdığın kimin ismiydi Kimi gizliyordun sen düşlerinde Ben değilsem eğer gözlerindeki Seni paylaştığım hayal kim söyle Şimdi bir şarkı daha söyle Bir gemi daha yak Bir dünya daha yık, farketmez Artık böyle gidilmez Bu kadar acı yetmez İhanetin olsun fark etmez
  2. Erol Köse'den İddialar!

Erol Köse'den İddialar!

erol köse, iddialar, nihat köse, çarpıcı açıklamalar, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Erol Köse sanatçılarla ilgili çarpıcı iddialarda bulunmaya devam ediyor! Aşağıda Erol Köse'yle yapılmış bir röportajı okuyacaksınız.. Erol Köse, sivri çıkışları nedeniyle şarkıcılarının çoğundan daha ünlü bir prodüktör. "Ben herkese gül veririm, buna rağmen kafama kaktüsle...
  3. Erol köse'den ''Elimde Hülya'nın Kaseti Var! '' İddiası !

Erol köse'den ''Elimde Hülya'nın Kaseti Var! '' İddiası !

erol köse hülya avşar kaset skandalı iddiası elimde kaset var gerçek mi nedir 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Erol Köse gün geçmiyor ki şok bir açıklamayla şimşekleri üzerine çekmesin melekler :S Daha önce Erol Köse Haluk Bilginer ve Zuhal Olcay için bazı iddialarda bulunmuş ve Haluk Bilginer Erol Köse'ye dava açmıştı.Ayrıca Köse ile gazeteci Ahmet Hakan arsında da bir gerginlik...
  4. Erol Köse'den Ünlülerle İlgili Şok İddialar!

Erol Köse'den Ünlülerle İlgili Şok İddialar!

Bu konu; Erol Köse'den Ünlülerle İlgili Şok İddialar haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, magazin dünyasının sansasyonel isimlerinden birisi olan yapımcı Erol Köse yine açtı ağzını yumdu gözünü. Ünlüler dünyasıyla ilgili yaptığı bu açıklamalarla şimeşekleri üstüne çekeceğe benzeyen Erol Köse'nin yaptığı dudak uçuklatan açıklamalar bakın nelermiş... Ona kızan kadar...
  5. Erol Köse'den Hürrem Sultan Hakkın da Bomba Açıklama!

Erol Köse'den Hürrem Sultan Hakkın da Bomba Açıklama!

Erol Kösenin açıklamaları Hürrem diziden ayrıldımı meryem uzerli diziden ayrıldımı Bir süre önce dizi setini terk ederek Muhteşem Yüzyıl dizisinden ayrıldığı açıklanan Meryem Uzerli hakkın da magazin dünyasın da bomba gibi açıklamaları ile ünlenen Erol Köse'den şok açıklamalar geldi. Erol Köse'nin iddialarına göre Meryem Uzerli hiçbir zaman yurt dışına gitmedi ve hasta da değil. İstanbul'da...

Sayfayı Paylaş