gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Ersin Korkut resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ersin korkut resimleri Bazı insanlar vardır hani birşey söylemeselerde yapmasalarda yinede yüzüne baktığınız da gülmek istersiniz.Bana göre Ersin Korkut bunlardan birisi:)
    Kendisini çok yetenekli buluyor ve gerçekten severek izliyorum.O kadar doğal ki Ercan bunu yüzünden bile anlayabiliyorsunuz .Umarım çok güzel hareketler bunların tüm oyuncuları hakettikleri yerlere fazlasıyla gelirler çünkü bunu gerçekten hak ediyorlar bana göre...

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ay bu bölümünü hatirliorum, nekadar gülmüstüm ya hahaha
    gercekten, cok basarili bir oyuncu :)

basarilarinin devamini temmeni ediyorum :)

:hhh:

Ersin Korkut resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dede korkut

Dede korkut

Dede Korkut, Türklerin efsanevi dedesidir. Korkut Ata ismiyle de anılır. Kimliği kesinlikle tartışmalıdır. Kopuz Çalması ve Türk destanlarını derlemesiyle ünlenmiştir. Bazı kaynaklara göre Kayı boyundan geldiği düşünülmektedir. Aynı zamanda, diğer kaynaklar O'nun Oğuzların Bayat Boyundan Kara Hoca’nın oğlu olduğunu iddia etmektedir. Bazı rivayetler İshak Peygamberin soyundan olduğunu söyler....
  2. Korkut Eken

Korkut Eken

Eken, 1945 yılında Ankara'da doğdu. 1963 yılında baba mesleği olan subaylığa ilk adımı Kara Harp Okulu'na girerek attı. Hava İndirme Tugayı'nda görevliyken 20 Temmuz 1974'de paraşütçü birlikler ile Kıbrıs'ta ilk görev yapan askerlerimiz arasında yeraldı. 1978 yılında çok üstün eğitimli subay ve astsubaylardan oluşan Özel Harp Dairesi, özel birlik komutanlığına atandı. 1984 Eruh baskınıyla...
  3. Ece Erken resimleri

Ece Erken resimleri

ece erken resimleri ece erken 2009 resimleri resmi web sitesi resmi sitesi Ece Erken hayranları için sanatçının birbirinden güzel resimlerini sizlerle paylaşıyorum
  4. Nihayet esas oğlan Ersin Korkut

Nihayet esas oğlan Ersin Korkut

ersin korkutun oynadığı filmler BKM’nin sevilen ismi Ersin Korkut, ilk başrolünü kaptı 06 Eylül 2010 Pazartesi, 09:47:38 'Kutsal Damaca' serisinin ilk iki filminde rol alan Şafak Sezer, oyunculuk ücretini artırınca üçüncüsünde yer almadı. Sezer’in yerine ise Ersin Korkut geldi. Böylelikle Yılmaz Erdoğan’ın başrol olmadığı sürece kendi yapımlarının dışında yer...
  5. Ersin Korkut Gülfer Sarıgül

Ersin Korkut Gülfer Sarıgül

ersin korkut gülfer sarıgül sevgili mi ersin korkut gülfer sarıgül fotoları haberleri burada arkadaşlar. BKM Mutfak oyuncularından Ersin korkut Gülfer Sarıgül ile çekilen fotolarının basında yayınlanmasından sonra Gülfer Sarıgül'ün "Ersin benim sevgilim olsa kendimi köprüden aşağı atarım" sözlerinden sonra bakın nasıl gündeme geldi, iki arkadaş. Ersin Korkut, evde çekilen samimi...

Sayfayı Paylaş