gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Ersoy'u vinçler zengin etti

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Çok enteresan vinç kıraliçesi bülent ersoy hahahayahu nereden para kazanacaklarını şaşırmişlar aldıkları paraları nereye sığdırıyorlar acep:D

VİNÇLERE YATIRIM YAPAN BÜLENT ERSOY'UN KAZANDIĞI YILLIK PARA İNANILMAZ.

Yaptığı yatırımlar ile her zaman gündeme gelen Bülent Ersoy'un inşaat sektörüne de el attığı öğrenildi.

TANESİ 350 BİN DOLAR

20 adet kule vinci olduğu iddia edilen sanatçının birinden ayda 10 bin dolar kira aldığı söyleniyor. İnşaat sektöründe çok değerli olan kule vinçlerin 300-350 bin dolardan satıldığı ve özel olarak İsviçre çeliğinden imal edildiği biliniyor. Diva'nın, 20 vince yaklaşık 6 milyon dolar yatırım yaptığı tahmin ediliyor.

Tarık Akan da vince yatırım yapan bir başka isim olarak göze çarpıyor. Akan'ın da 5 adet kule vinci olduğu ve vinçlerin kirasından ayda yaklaşık olarak 50 bin dolar kazandığı öne sürüldü.

Ersoy'u vinçler zengin etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ersoy'u Kınıyorum...

Bülent Ersoy'u Kınıyorum...

Bülent Ersoy'u Kınıyorum... Sözde yılların sanatçısı olan Bülent Ersoy'un yaptığı, basit, küçük düşürücü açıklamaya bakın canlar.. Bu İnsan Divayım diye ortalarda dolaşıyor ama gelin görün ki densizler gibi de bir açıklamada bulunuyor.. Pes doğrusu... şiddetle kınıyorum ve en agır cezayla yargılanmasını ıstıyorum.doguramı anne olamıyorum sıh edemem dıyo ama her kadının ıcınde azıcıkta olsa bı...
  2. zengin mezarı

zengin mezarı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. zengin

zengin

Paralı kimse görmek hayra delalet eden şeyler de görülürse ticarette para kazanmaya, hayra delalet eden şeyler görünmes ise iflas etmeye, Kişinin kendisine 'paralı adam' dendiğini görmesi, salih biri ise sermayesiz kar ve kazanç elde etmesine, fasık birii ise sözüne güvenilmez biri olduğuna; Zengin biri olduğunu görmek yoksulluğa, kanaat sahibi olmaya delalet eder.Rüyada zengin birini görmek...
  4. Vinç

Vinç

Rüyada vinç görmek , son zamanlarda sıkıntı içinde bulunduğunuza ve ağır bir borcun altına gireceğinizi gösterir. Rüyada vinç görmek, çok zor bir döneme gireceğinize ve çok büyük bir borcun altına gireceğinize yorumlanır. Ağır bir borç altına gireceksiniz. Rüyada vinç görmek, isinizin düzelecegine, sagliginizin yerine gelecegine, temiz havaya ihtiyaciniz olduguna, böyle bir yere tasinmaniz...
  5. Bülent Ersoy'u taklit etmeye kalkıştı, olayı abartıp stüdyoyu terk etti..

Bülent Ersoy'u taklit etmeye kalkıştı, olayı abartıp stüdyoyu terk etti..

Bülent Ersoy'u taklit etmeye kalkıştı, olayı abartıp stüdyoyu terk etti.. Ünlüler reyting için ne yapacağını şaşırdı. Mahmut Tuncer de canlı yayında cepten konuştu. Türkücü "benim arabayı çekiyorlarmış, ben gidiyorum" deyip stüdyoyu terketti. Rezaletin zirve yaptığı anlar, Star'da Arım Balım Peteğim programında yaşandı. Sabah'ın tv eleştirmeni Yüksel Aytuğ, komediyi köşesinde...

Sayfayı Paylaş