gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Ersoy'unda bindiği helikopteride kullanmış

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

yüreklerimizi burkan helikopter kazasında vefat eden SP Belediye başkanı Muhsiz Yazıcıoğlu ve diğer 5 kişinin hayıtını kaybettiği kazada helikopteri kullanan pilot Kaya İstektepe bazı ünlülerin bindiği helikopterleri kullanmıştı bunlardan biride Diva Bülent Ersoy.......
    ERSOY'U DA PİLOT İSTEKTEPE UÇURMUŞ!
    BUNDAN İKİ HAFTA ÖNCE CHP ÇORUM BELEDİYE BAŞKANI SAİT ÇÖREKÇİ'YE DESTEK VERMEK İÇİN AYNI ŞİRKETİN, HAYATINI KAYBEDEN PİLOTUYLA UÇTUĞU BELİRLENDİ...

Türk Sanat Müziği'nin divası Bülent Ersoy, 'Ben de çok yağışlı, sisli bir havada hemen hemen aynı şartlarda yolculuğa çıkmıştım. Bu olay benim de başıma gelebilirdi. Ben o yolculuğu sağlıklı bir biçimde tamamladım. Ben bu konuda takdiri ilahi diyorum. Allah'ın izni olmadan bir yaprak bile kımıldama. Ancak her türlü tedbir alınmalıdır' dedi.

Bülent Ersoy, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile aynı kazada ölen çalışma arkadaşlarına başsağlığı dileklerinde bulundu.

Ersoy'unda bindiği helikopteride kullanmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ersoy'dan pop şarkıları

Bülent Ersoy'dan pop şarkıları

bülent ersoy, pop, pop şarkıları, pop söyleyecek, pop şarkıları söyledi, yeni şarkıları ve haberleri burada arkadaşlar. Türk Sanat Müziği'nin usta yorumcusu Sevgili Diva Bülent Ersoy, bu sezon bir yenilik yapacak ve pop şarkıları seslendirecek Melek'lerim. Ben merakla bekliyorum vallahi:) Bülent Ersoy’dan pop şarkılarTürk sanat müziğinin dev ismi Bülent Ersoy, 7 Temmuz’da Nahide’de...
  2. Bülent Ersoy'un Kırmızı Kürkü !

Bülent Ersoy'un Kırmızı Kürkü !

bülent ersoy bülent ersoy haberleri bülent ersoy 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Yaklaşık iki ay önce son albümünü çıkaran ve Tarkan'la yaptığı düet ile büyük beğeni toplayan Türk Sanat müziğinin bir numaralı ismi Bülent Ersoy geçtiğimiz gün Arnavutköy'de görüntülendi. Sevgilisi Berk Yılmaz olmadan tek olarak görüntülenen Bülent Ersoy , kürküyle dikkatleri üzerinde topladı. Bülent...
  3. Rüyada Gemiye Bindiğini Görmek

Rüyada Gemiye Bindiğini Görmek

Rüyada Gemiye Bindiğini Görmek ne anlama geliyor rüyamı yorumlarsanız çok tşk ederim arkadaşlarım.
  4. Bindiğiniz Takside Dolandırılmayın !

Bindiğiniz Takside Dolandırılmayın !

Bu konu; takside dolandırılmamak için yapmanız gerekenler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her ne kadar biraz tuzlu olsa da zaman zaman taksiye binmek durumunda kalıyoruz. Gerçi şimdi bahsedeceğimiz dolandırıcıklar daha çok turistlere uygulanıyor ama siz siz olun gözünüzü dört açın. Taksilerde dolandırıcılıkların artması üzerine emniyet harekete geçti ve vatandaşları...
  5. Bülent Ersoy'un Türbanlı Hali!

Bülent Ersoy'un Türbanlı Hali!

bülent ersoy, bülent ersoyun türbanlı resmi, bülent ersoy haberleri Sevgili melekler, başarılı sanatçı Bülent Ersoy, dün gece Mevlid Kandili olması sebebiyle programına türban takarak çıktı. Ersoy, semazenlerin eşliğinde ilahiler söyledi. Programın bir bölümünde de konuk şarkıcı Umut Zen Fethullah Gülen'in şiirinden bestelenen Hüzünlü Gurbet adlı şarkıyı seslendirdi. Bülent Ersoy'un da...

Sayfayı Paylaş