gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ersöz ve Şahin'in raporlarına soruşturma

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Sağlık Bakanlığı, Levent Ersöz ve İbrahim Şahin hakkındaki sağlık raporları nedeniyle soruşturma başlattı. Sağlık Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığınca, “emekli Tuğgeneral Levent Ersöz'ün Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinden başka bir hastaneye sevki ile eski Özel Hareket Daire Başkan Vekili İbrahim Şahin adına İstanbul Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde daha önce düzenlenen sağlık kurulu raporları ile ilgili soruşturma başlatıldığı” bildirildi.
    Sağlık Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, bugün bazı basın yayın organlarında yer alan “Sağlık Bakanlığından Sevk Soruşturması” başlıklı haberlerle ilgili açıklama yapılmasına ihtiyaç duyulduğu kaydedilerek, şu ifadelere yer verildi:

"Sağlık Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığınca emekli Tuğgeneral Levent Ersöz'ün Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinden başka bir hastaneye sevki ile eski Özel Hareket Daire Başkan Vekili İbrahim Şahin adına İstanbul Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde daha önce düzenlenen sağlık kurulu raporları ile ilgili soruşturma başlatılmıştır. Basında adı geçen diğer şahısların sevki ile ilgili Bakanlığımız Teftiş Kurulu Başkanlığınca başlatılmış başkaca bir soruşturma bulunmamaktadır."

Ersöz ve Şahin'in raporlarına soruşturma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TÜp Bebek Rapor Ve ReÇetelerİ:

TÜp Bebek Rapor Ve ReÇetelerİ:

pregnyl 5000 tüp bebek raporu tüp bebek raporu için gerekli belgeler icin gerekli evraklar için evraklar TÜP BEBEK RAPOR VE REÇETELERİ: Aşağıda yer alan açıklamalar meslektaşlarımıza reçete karşılarken yardımcı olmak amacıyla, kurum yetkilileri ile yapılan görüşmelerimiz sonucu derlenmiştir. Ancak, üyelerimizin Tedavi Yardımına İlişkin Uygulama Tebliği ve yayımlanan Yönetmelik esaslarına...
  2. Rapor

Rapor

Sağlık raporu aldığını görmek bir işe girmeye, Hastalıktan rapor aldığını görmek hayatına çeşni katacak olan ufak tefek değişikliklere; Bilgi vermek amacıyla hazırlanan raporu görmek bazı hususlara vakıf olmaya, dünyev" ve uhrev" kar ve zarar hesabını tuutmaya delalet eder.Rüyada bir rapor görmek , birisinin sizin hakkınızda bir ihbarda bulunacağına işarettir. Rüyada bir rapor...
  3. Rapor:

Rapor:

Madde 19 - Baro başkanı, istemin ilanından önce, baroya bağlı avukatlardan birini adayın gerekli nitelikleri taşıyıp taşımadığını ve avukatlıkla birleşmiyen bir işle uğraşıp uğraşmadığını araştırarak bir rapor düzenlemek üzere görevlendirir. Görevlendirilen avukat, raporu en geç onbeş gün içinde baroya vermekle yükümlüdür
  4. Tüp Bebek Rapor Ve Reçeteleri

Tüp Bebek Rapor Ve Reçeteleri

tüp bebek raporu nasıl alınır lucrin daily lucrin fiyatı fiyat tüp bebek ilaç fiyatları Aşağıda yer alan açıklamalar meslektaşlarımıza reçete karşılarken yardımcı olmak amacıyla, kurum yetkilileri ile yapılan görüşmelerimiz sonucu derlenmiştir Ancak, üyelerimizin Tedavi Yardımına İlişkin Uygulama Tebliği ve yayımlanan Yönetmelik esaslarına dikkat etmeleri gerekmektedir Reçete karşılarken ki...
  5. Havva ve Gizem’in öğretmenine soruşturma açılacak

Havva ve Gizem’in öğretmenine soruşturma açılacak

Görüntüleri izledim.Gerçekten öğretmenin yaptıkları hiç hoş değil.O minicik kızların üzerine çok ağır yük yüklenmiş görünüyor.Bu küçücük bedenler bu kadar ağır yükü taşıyamazlar.Öğretmenin de sanki marifetmiş gibi sınıfta olanları kayıt etmesi,üstelik internete aktarması hiç hoş değil.Bu kızların bir tek kusuru var.Devletin görevlisi birine bu tarzda konuşmaları yanlış bence.Saygılarımla....

Sayfayı Paylaş