gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

ertesi gün hapı alınıp hamile kalınırsa ne olur?

Konu, 'Doğum Kontrolü & Aile Planlaması' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

ertesi gün haapı kullanımı ertesi gün hapının zararları

selam kızlar
    Ertesigünü hapı alındığı halde hamile kalınıyorsa bebeğe herhangi bir zararının olmadığını okudum
    Araştırmalar anne karnında bi bebeğe etki etmediğini göstermiş ama tabiki yinede istemiyorsanız tek çare kürtaj olmaktır
    ama ben herzaman önleminizi tam alın ve bir canakıymayın diyorum

ertesi gün hapı alınıp hamile kalınırsa ne olur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. norlevo ertesi gün hapı yan etkileri nelerdir

norlevo ertesi gün hapı yan etkileri nelerdir

kızlar az öncede sordum ama merak ediyorum norlevo ilacının prospektüsü ilaç içeriği nedir yan etkilerinde neler yazıyor. Yan etkilerini bana yazar mısınız lütfen. Ben prospektüsünü kaybettim bi dahada şimdi ilaç almim. tşk.
  2. Ertesi gün hapı yuttum hamile kalırmıyım?

Ertesi gün hapı yuttum hamile kalırmıyım?

ertesi gün hapıyla hamile kalınırmı,ertesi gün hapı kullanıp hamile kalanlar,ertesi gün hapı yuttum hamileyim,ertesi gün hapı kullanım gebe kalanlar hakkında bilgiler Ertesi gün hapı aldım fakat hamile kaldım? Bu durumda gebeliği istemiyorsanız tek çare kürtaj ile aldırmaktır. Eğer hamileliğin devamına karar vermişseniz bu durumda ertesi gün hapının gebeliğe zarar vermesinden...
  3. Ertesi Gün Hapı Ne Sıklıkta Kullanılabilir?

Ertesi Gün Hapı Ne Sıklıkta Kullanılabilir?

Ertesi gün hapı, korunmasız gerçekleşen cinsel birliktelik sonrası kullanılabilen ve hamile kalmanızı önlemeyi amaçlayan bir yöntemdir. Bununla birlikte elbette hamileliği %100 önlemek gibi bir garantisi yoktur. Hapı, birleşmeden sonra ne kadar erken alabilirseniz etkisi o kadar fazla olacaktır. En fazla etki edebileceği zaman aralığı ilk 12 saat olmakla birlikte, ertesi gün hapı cinsel...
  4. Ella ertesi gün hapıyla hamile kalmak mümkünmü?

Ella ertesi gün hapıyla hamile kalmak mümkünmü?

Ella hapı ertesi gün hapı olarak kullanılmaktadır. Korunmasız ilişkiden sonra alındığında gebelik riskini ortadan kaldıracaktır. Ella ertesi gün hapı asla kurtaj amaçlı kullanılamaz. Ella diğer ertesi gün hapları gibi sadece yumurtanın döllenmesini engelleyerek gebelik oluşmasını engeller. Varolan bir gebeliği sonlandırmaz. Ella Yaygın Görülen Yan Etkileri Kusma, karında rahatsızlık hissi,...
  5. Ertesi gün hapı ne zaman alınmalıdır?

Ertesi gün hapı ne zaman alınmalıdır?

Ülkemizde de aynı yurtdışında olduğu gibi uzun süredir satılan "ertesi sabah hapı" ya da orijinal ismiyle "morning after pill" içinde belirli sayıda doğum kontrol hapı içeren ilaçlardır. Aslında bu isim yanlış anlamalara neden olabilmektedir. Çünkü yöntem sadece 24 saat değil ilişkiden sonraki ilk 72 saat içinde etkili bir şekilde kullanılabilir. GEBELİKLE İLGİLİ TÜM...

Sayfayı Paylaş